Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

GabiK 13:29, 13 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Fajna kompozycja w doniczce.

A co to za hortensjowy niewypał?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
stychaz 19:24, 13 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
GabiK napisał(a)
Fajna kompozycja w doniczce.

A co to za hortensjowy niewypał?


A no zapowiadało się fajnie ale jak krzaczek w tym roku zakwitł to wyglądał trochę jak La Vesterval i kompletnie nie pasował do reszty. Już wymieniony
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 02:26, 14 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Śliczne nowe kompozycje w doniczkach ... przyuważyłam ehlo ... oj jak wróce , koniecznie muszę zakupić jakieś kwiatki... trawki też masz w doniczkach?


____________________
ogród magdalenka
noemi 02:30, 14 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
a hotrensja to może phatom?
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 06:41, 14 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Justyna nawet jeśli twoje horti to "nielimki" to i tak piękne. Te różowienie baaardzo mi się podoba!
Ja też w ZC nakupiłam wrzosów i są w elho nie było jednak jeszcze chryzantem.... A muszę kupić te miniaturowe Będę Cię kopiować Pozwolisz?
Dziękuje za nfo o lampionach będę szukać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
stychaz 08:54, 14 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
Śliczne nowe kompozycje w doniczkach ... przyuważyłam ehlo ... oj jak wróce , koniecznie muszę zakupić jakieś kwiatki... trawki też masz w doniczkach?




Tak Madziu elho. Jak popatrzyłam w sklepie, to nawet ładnie ten plastik wygląda . Tak, trawki tez mam w doniczkach. Co do Bombshelli, to mogę Ci je odstąpić. Wczoraj przesadziłam je do przedgródka ale mi tam nie pasują. W ogrodzie, też nie mam na nie miejsca, bo one są znacznie niższe niż moje pozostałe hortensje, więc jeżeli chcesz, to masz
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 08:56, 14 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Marzena2007 napisał(a)
Justyna nawet jeśli twoje horti to "nielimki" to i tak piękne. Te różowienie baaardzo mi się podoba!
Ja też w ZC nakupiłam wrzosów i są w elho nie było jednak jeszcze chryzantem.... A muszę kupić te miniaturowe Będę Cię kopiować Pozwolisz?
Dziękuje za nfo o lampionach będę szukać


Dzięki Madżenko za pocieszenie Po chryzantemy pojadę dzisiaj jeszcze do Kwiatonu. W tamtym roku kupiłam śliczną, delikatnie różową miniaturkę.

Kopiuj, kopiuj do woli
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 10:31, 15 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)

Śliczne nowe kompozycje w doniczkach ... przyuważyłam ehlo ... oj jak wróce , koniecznie muszę zakupić jakieś kwiatki... trawki też masz w doniczkach?




Tak Madziu elho. Jak popatrzyłam w sklepie, to nawet ładnie ten plastik wygląda . Tak, trawki tez mam w doniczkach. Co do Bombshelli, to mogę Ci je odstąpić. Wczoraj przesadziłam je do przedgródka ale mi tam nie pasują. W ogrodzie, też nie mam na nie miejsca, bo one są znacznie niższe niż moje pozostałe hortensje, więc jeżeli chcesz, to masz




oj wcieło mi posta......to jeszcze raz....

Justynko, pewnie,że chcę .......teraz myślę intensywnie, gdzie je posadzić? .....może mi coś podpowiesz? ......myślałam , że skoro jest niższa to może pod oknem kuchennym w przedogródku?.... tylkos czy jej nie szkoda w tym miejscu?......pomyślimy......? ....
.... a ehlo są super ......po powrocie zakupię nowe kwiatki.... chryzantema jest śliczna.......o miniaturowych nie widziałam , że są.....
.... Kochana piękne kompozycje robisz .... będę się inspirować u Ciebie , bo ja tak nie umim


miłego dnia

____________________
ogród magdalenka
Madzenka 10:35, 15 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Justynka z przyjemnością będę kopiować piekne kompozycje ale i widzę, że Twoje zdjęcia to prawdziwe cudeńka
Czy 22.08 pasujeCi na kawę u mnie ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 10:50, 15 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
oj tak ....zdjęcia robisz magiczne..... tylko mam lekki niedosyt.....ale ...... ja .tak sobie marudze.........żebyś nie czuła się przypadkiem nagabywana.....


____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies