Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 19:15, 25 lut 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561


nie śmiejemy się- rysowane palcem w telefonie
po prawej lawenda (o niej wcześniej nie wspomniałam- własnie na lawendę wymieniłam nieporządną kocimiętkę), z przodu dwa naleśniki turzycy- możliwe, że to nie jest Silver (bo mam go w innym miejscu i tamten jest bardziej sterczący), przy bramce róża, pośrodku rutewka. W realu nieco bardziej jest to rozwleczone.
Ożanka tu chyba nie bardzo pasuje.
Może rzeczywiście hakonka- ona kurde wszędzie pasuje. Muszę tę molinię jeszcze przeanalizować- jej nie mam w ogóle w ogrodzie i nie mam z nią doświadczenia. Czy ona rośnie w takie wielkie kępy jak rozplenica? Bo jeśli tak, to tam nie będzie tyle miejsca.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
April 19:28, 25 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10162
To nie wiem czy zamiast hakonki jakaś sesleria by tu nie pasowała. Jakoś nie widzę lawendy obok hakonki. To inny styl i wymagania.
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 09:21, 01 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
lilarose napisał(a)
nic mi Iza nie mów, napaliłam się na nią ale wygoliłyście ZP z tej pięknoty- została sama nędza- jedna sadzonka jedynie była do kupienia- no i jedną kupiłam Muszę w tym sezonie dosadzić, żeby jakiś efekt był.
Wasza paczka w szkółce, to jakby szarańcza przeszła
W końcu ktoś nas trafnie podsumował uśmiałam się. ZP to stałe miejsce napadu )) macham
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anna_grreen 18:06, 01 mar 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Witam w twoim wątku Śliczny busz ogrodowy i jakie dorodne pomidory miałaś. Pozdrawiam.
____________________
Anna Na zakręcie
Drimeth 11:03, 13 mar 2020


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Witam się w Twoim wątku. Znalazłam informację, że kupiłaś niedawno rózę Herzogin Christiana. Czy mogłabyś napisać o niej kilka słów? Jak się przyjęła, czy nie choruje, jak kwitnie?
Będę bardzo wdzięczna.
lilarose 08:30, 14 mar 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Inka no żywię wielką nadzieję dołączyć do akcji napadowych od tego sezonu- nie może być tak, że grzebię w zgliszczach
Anna - dziękuję!
Okazało się, że pomidory to moje oczko w głowie- własnie wysiałam nasiona, mam w tym roku 11 odmian
tu fotorelacja z wczorajszego wieczora

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 08:43, 14 mar 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Drimeth- nie mam za dużo obserwacji, bo kupiłam tę różę zeszłego lata ale wiążę z nią wielkie nadzieje
Na razie jest malutka, przyjechała już z kwiatami - więc mogłam się nią cieszyć w jej pierwszym sezonie u mnie. Nie chorowała i przyjęła się super.
Teraz jej los w moich rękach, mam nadzieję, że sprostam
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
deszczowymaj 11:22, 16 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Witam się u Ciebie

Piękny ogródek stworzyłaś ,wygląda bardzo przytulnie i nie typowo działkowo (cokolwiek to oznacza)
Pomidorki mniamniuśne

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
lilarose 23:46, 18 mar 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
pochwaliłam ostatnio u Asi z Jeżówkowe-Love mojego przychodzącego kocurka a dziś dokonał napadu na Rudzika
Wszystko to na oczach mojego syna
Ptaszynę zabrał Ekopatrol do Ptasiego azylu- jutro zadzwonimy i dowiemy się jakie są rokowania.

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kasia_CS 22:00, 21 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A do różyczki jeśli szybko startująca trawka to może trzcinnik krótkowłosy? On się tak pięknie przewiesza i jesienią cudowne ma te kłosy... Albo sesleria jesienna?

No i miło mi kolejną babeczkę z okolic poznać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies