Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zakręcie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zakręcie.

anna_grreen 19:35, 07 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Witam. Mam na imię Anna i jak pewnie większość z Was na Ogrodowisko trafiłam przypadkiem. Oglądam i podziwiam Wasze ogrody od dłuższego czasu i stwierdziłam, że chcę dołączyć. Mój ogród ma około 10 i choć go lubię to muszę powiedzieć, że właściwie mam ramy ogrodu i liczę na to, że z Waszą pomocą, zmienię go w swą najlepszą wersję. Muszę jeszcze zgłębić sprawy techniczne związane z podpisem, dodawaniem zdjęć i przywitam się ponownie.


Jak pisać kolejne posty?
____________________
Anna Na zakręcie
frezja 21:13, 07 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Witam Aniu.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
deszczowymaj 21:28, 07 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729

Hej Aniu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
anna_grreen 23:10, 07 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
O witam bardzo serdecznie. Cieszę się na tak szybki odzew. Jutro postaram się dodać zdjęcia i szerszy opis.
____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 23:27, 09 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215


Witam ponownie. Postaram się wkleić parę zdjęć. Niestety nie miałam w zwyczaju robić ich zbyt często w związku z czym są te aktualne a ta pora roku nie dodaje na razie urody.





Najwyraźniej zrobiłam coś nie tak.
____________________
Anna Na zakręcie
Gardenarium 18:57, 10 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko dobrze zrobiłaś, wklej więcej zdjęć. W każdym poście max 4 zdjęcia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 18:59, 10 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734

Pora roku z szaroburej zmienia sie w kolorowa wiec niedlugo i fotki beda lepsze
a pieski masz sliczne. No i szkielet ogrodu juz jest teraz bedzie ulepszanie i kolorowanie

pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anna_grreen 20:01, 10 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Dziękuję bardzo za odwiedziny. Witam serdecznie. Pani Danusiu zaraża Pani ogrodo-manią. Ogród ma 10 lat oczywiście, nie mogę poprawić pierwszego postu, bo nie ma możliwości edycji. Pieski śliczne, niestety z manią przekopywania ale taki ich urok.
Zapraszam wszystkich , szczególnie z krytyką i radą, potrzebne są zmiany.
____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 20:08, 10 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Kolejne zdjęcia.
____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 20:38, 10 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Może teraz o tym co właściwie chciałabym zrobić. Ponieważ, jak widać w moim ogrodzie mam:
-żywopłoty z różnych żywotników: szmaragdów, niestety brabantów, i żywotników żółtozielonych ( niestety nazwy nie pamiętam),
-luźno posadzone różne drzewka iglaste,
-trochę trzmielin, berberysów, różaneczników, bukszpanów,
-orzechy włoskie , brzozy, modrzewie,jałowce, pęcherznice;
chciałabym stworzyć plan rabat, który spajałyby to co jest i stopniowo go realizować. Oczywiście liczę na wskazówki i z góry dziękuję za pomoc.
____________________
Anna Na zakręcie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies