Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

sylwia_slomc... 13:57, 14 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
anka_ napisał(a)
Ewo dziękuję ci bardzo. Naiwnie myślała, że jakaś łodyżka z piętką... tak na szybko się da... ale poczekam. Nasionka też zamówiłam. Ale ponoć te siane na wiosnę zakwitną w przyszłym roku? Nie ma jakiś sposobów na przyspieszenie, np jakbym wysiała już teraz w domu?

Mozesz wysiać teraz w domu tylko po jednym nasionku w doniczkę i potem z całą bryłą ziemi do gruntu , ale nie wiem czy to przyspieszy kwitnienie Na łubiny warto poczekaćJeśli Ci jakoś szczególnie na kolorze nie zależy to będę w tym sezonie wykopywać resztę moich i przesadzać, mogę się podzielić karpami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:59, 14 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
"Pokot" mówicie Też się może przejdziemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
14:17, 14 lut 2017
sylwia_slomczewska napisał(a)
"Pokot" mówicie Też się może przejdziemy


ta krwawica mnie jakoś nie zachęca może muszę dojrzeć do takiego filmu?
Pszczelarnia 16:05, 14 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
eee_taam napisał(a)


ta krwawica mnie jakoś nie zachęca może muszę dojrzeć do takiego filmu?


Triller jak nic. A jak ma się to do miodobrania, hortensji, ziół i płatków róży?

I do mojego poglądu na kłusującą zwierzynę?


Ot, pytanie. Więc czekam.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:07, 14 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
anka_ napisał(a)
Ewo dziękuję ci bardzo. Naiwnie myślała, że jakaś łodyżka z piętką... tak na szybko się da... ale poczekam. Nasionka też zamówiłam. Ale ponoć te siane na wiosnę zakwitną w przyszłym roku? Nie ma jakiś sposobów na przyspieszenie, np jakbym wysiała już teraz w domu?


Poczekaj, w pierwszym roku rośnie obiecujący wiecheć, widać go, a to już coś.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:08, 14 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Walentynka dla Was, moje gazetowe odkrycie, dla wszystkich poszukujących krajobrazów w ogrodach:
http://www.acreswild.co.uk/garden-portfolio/mill-waters-still-waters/

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 16:28, 14 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Ewka, ale cudna walentynka, typ ogrodów , który uwielbiam i sposób w jaki ja patrzę na ogród, jak na obraz Dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 16:43, 14 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale piekna walentynka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anka_ 16:56, 14 lut 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ewo masz rację, cierpliwie poczekam.
Walentynka cudowna, zwłaszcza to zdjęcie z pomostem...

Sylwuś leć do sąsiada na 'spytki'...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
alinak 17:48, 14 lut 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Baaardzo dziękuję za walentynkę,miód malina.
Filmy Holand połykam po kolei .Lubie jej styl.Ostatnio w chorowaniu zrobiłam sobie tydzień z Almodovarem. Przypomniałam sobie po kolei jego filmy , niektóre pewno już oglądnęłam parę razy.kocham kino ,więc i Pokot obejrzę ,bo w Berlinie robi furorę.Już w konkursie głównym.
Jakie piwonie zamówiłaś? jakieś rarytasy?.Okropne ceny.można oszaleć.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies