Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 11:59, 04 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Z tym pokazywaniem to jest różnie, jeszcze nie opanowałam techniki pokazywania roślin, ogrodu, całości, fragmentów. Czasami jest chwila ale brak aparatu przy sobie i ... chwila pryska.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 12:03, 04 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak w piosence, ...chwilo trwaj!
pozdrawiam Pszczółko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
viva 12:26, 04 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
alinak napisał(a)
Ewka podziwiam za zaangażowanie .ależ ty jesteś perfekcjonistka - jak już masz ogród -to musisz być profesjonalistą a nie amatorem .


Ewa jest taka w każdej dziedzinie

Przesyłam ci Ewo trochę słoneczka
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Pszczelarnia 14:03, 04 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Z cyklu "Czytane pod drzewem"

"Ludzie z epoki wiktoriańskiej nie byli nieśmiali, jeśli chodzi o przesadę i ekstrawagancję. Dochodziło nawet do tego, że zmieniali grządki kwiatowe na swoich posesjach w nocy, aby następnego ranka zrobić wrażenie na przebywających u nich gościach (...).

Moja wizyta w Capel Manor dobiegła końca i już czuję pragnienie odkrywania innych ogrodów angielskich. Nic nie jest bardziej wyraźne: kraj Szekspira, Księcia Karola i jego babki, Kim Wilde, mieści w sobie najbardziej fascynujące ogrody na świecie." Elizabeth Blanchet

To o mojej rzekomej skromności i perfekcjonizmie oraz miłostkach.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agniecha973 14:07, 04 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ewo, kiedyś polecałaś jakąś książkę o białych na Czarnym Lądzie, był u Was wtedy jakiś podróżnik. Pamiętasz jej tytuł?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Syla 19:35, 04 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ewuś , zaglądam i podziwiam .... dla wspaniałej ogrodniczki kwiatuch
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
bociek 19:50, 04 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ewulek, serdeczne gratulacje z okazji 200 dla wspanialej Pszczelarki i Ogrodniczki. Niech Ci sie spelniaja wszystkie marzenia i te duze i te mniejsze i te calkiem malutkie



A swoja droga strasznie sie ciesze, ze sa ludzie, ktorym zalezy na przywroceniu popularnosci starych odmian owocow. Murzynki - nigdzie juz nie mozna ich spotkac, a te male czarne truskawki byly najsmaczniejszymi jakie pamietam. I jablka, stare malinowki (te dzisiejsze malinowkami sa chyba tylko z nazwy) albo startingi, echhhhhh W dziecinstwie chyba wszystko bylo fajniejsze
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Przetacznik 20:37, 04 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ewo Twoje siedlisko urokliwe, kolorowe, takie pełne starania i beztroski jednocześnie. Wakacyjnie i marzycielsko. Czyli sam miód...
Pozdrawiam z uśmiechem Weronika
____________________
Konstancja30 21:10, 04 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Z cyklu "Czytane pod drzewem"

"Ludzie z epoki wiktoriańskiej nie byli nieśmiali, jeśli chodzi o przesadę i ekstrawagancję. Dochodziło nawet do tego, że zmieniali grządki kwiatowe na swoich posesjach w nocy, aby następnego ranka zrobić wrażenie na przebywających u nich gościach (...).

Moja wizyta w Capel Manor dobiegła końca i już czuję pragnienie odkrywania innych ogrodów angielskich. Nic nie jest bardziej wyraźne: kraj Szekspira, Księcia Karola i jego babki, Kim Wilde, mieści w sobie najbardziej fascynujące ogrody na świecie." Elizabeth Blanchet

To o mojej rzekomej skromności i perfekcjonizmie oraz miłostkach.



ta napisała Irenka u Marzenki

irena_milek napisał(a)
Określenie Pszczółki, ,,lubieżnie nieskromna" uznaję za największy hit tygodnia na Ogrodowisku!
a natura...z nią trzeba żyć w zgodzie i miec do niej szacunek!


i niezaprzeczalnie ... co potwierdziłam u siebie ja
Konstancja30 napisał(a)
... powtarzam za Irenką, że określenie .... hmm ... bodaj "lubieżnie skromna" uważam za najwyższe pudło - w sensie najwyższego pierwszego miejsca na podium słów wielkich i małych ogrodowiska ... możesz ... oj możesz być autorytetem dla mnie w sprawach wielu i bardzo chciałabym abyśmy się spotkały ... byłaś kiedyś na Dymarkach ...??? http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2012/01/sonce-w-zimie-czyli-dymarki-2011.html ... myślę, że tak Pszczółce jak i jej panu M podobałaby się ta niesamowita impreza ...


troszkę mi się lubieżnie pokręciło ... )) ... ale Dymarki są ... w sierpniu ... i wioska barbarzyńców ... jak z epoki ... kuszę ))



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
barbara_kraj... 21:34, 04 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
I ja, choć spóźniona, dołączam się z gratulacjami

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies