Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

popcorn 09:07, 25 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Rzezby super! Szkoda ze nie w roslinach, no ale bez zabetonowania nie postałyby same długo...
pięknie
____________________
Mój nowy ogródek
vesper 13:06, 25 lip 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 138
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj dokupiliśmy rośliny które wpłyną na komfort odpoczywania w tym ogrodzie. Chodzi o dodatkowe wysłonięcie pewnych miejsc, np, żeby z ulicy nie było widać rzeźb. Taras już wysłoniliśmy.
Czyli jutro dopieszczanie.


Ulala! Już nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć. Wydawało mi się, że ogród jest już dopieszczony w każdym calu, a tu się okazuje, że dopieszczanie jeszcze przed nami. Ale to super, ja tak lubię się po nim "przechadzać"! Dzięki Danusiu, że nam na to pozwalasz!
____________________
Ogródek vesper
Matka 20:08, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Nie było mnie przez kilka dni tutaj na Forum-żeby się nienakręcać, ale nie wytrzymałam...

Danusiu, zrób coś żebym i ja się kiedyś takim ogrodem u siebie zachwycała!!!!!!!!!!

Nie mogę!!!!
____________________
U Matki
kaisog1 20:22, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda Ciebie trzeba za "łeb" wziąć Do roboty kobieto a nie kawkę popijać! Ogród to nie wypoczynek! hahahhaha Jakbys była moją sąsiadka to ja juz bym Cie wyuczyła Tylko pewnie po dwóch razach za płot bys mnie nie wpuściła
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Megi 20:33, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Gosiu, raczej odwrotnie, byłabyś rozchwytywana ze swoimi pomyslami i szybkością w działaniu
____________________
malkul 20:36, 26 lip 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Danusiu Te rzeźby ujeły mnie za serce , są cudne i idealnie wkoponowały się w charakter ogrodu.To taki niezwykły smaczek do całości Serdecznie pozdrawiam I gratuluję
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Matka 20:38, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
kaisog1 napisał(a)
Bogda Ciebie trzeba za "łeb" wziąć Do roboty kobieto a nie kawkę popijać! Ogród to nie wypoczynek! hahahhaha Jakbys była moją sąsiadka to ja juz bym Cie wyuczyła Tylko pewnie po dwóch razach za płot bys mnie nie wpuściła


Ja w te upały z Dzieciokami w baseniku się chlapię-w ogrodzie w słońcu już się narobiłąm i omało żywotem nie przypłaciłąm...więc senksa do roboty, to wiesz, zę ja taka prędka jak i Ty!więc team możemy założyć!!!ja lubię przekopywać i sadzić, ale nie mam co!!!!hehe...
____________________
U Matki
kaisog1 20:47, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda zawsze by sie cos znalazło! Ja w upale tyż nie robię.... raz poszalałam na 40 stopniach i źle sie to skończyło.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 20:48, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Megi napisał(a)
Gosiu, raczej odwrotnie, byłabyś rozchwytywana ze swoimi pomyslami i szybkością w działaniu


hehhehehe całe szczęście, że blisko Danusi mieszkam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Megi 20:51, 26 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
kaisog1 napisał(a)

Gosiu, raczej odwrotnie, byłabyś rozchwytywana ze swoimi pomyslami i szybkością w działaniu


hehhehehe całe szczęście, że blisko Danusi mieszkam


Niektórzy to mają szczęście innym pozostaje wirtualne wzdychanie ...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies