Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

anieszka 21:22, 26 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
monteverde napisał(a)


piękna ta "szafirowa rybka", bo tak nazywają potocznie przetacznik kłosowy Christa też go mam



przepięknie to wygląda, wyjątkowo udany ogród i ciurkadełko ładnie osłonięte bukszpanami, super


Dzięki wam dziewczyny dowiaduję sią o taaaaaaaakich cudach
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 21:40, 26 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Nie ma człowieka 2 tygodnie a tu takie sensacje
Brzozy są rewelacyjne, śmiecuchy może straszne ale ja je uwielbiam i wszystkie które miałam na działce zachowałam
Żródełko - aż dech zapiera, ale największe uznanie muszę przyznać pełnemu profesjonalizmowi załogi Gdyby nie Twoje realizacje Danusiu, nie wiedziałabym że w ogrodzie można używać tyle razy poziomicy i innych specjalistycznych sprzętów - a najlepsze są te wymyślone i zrobione przez Witka
Nie jestem zwolenniczką rzeźb w ogrodzie, ale od kiedy zobaczyłam te - zmieniam zdanie , są suuuuuuuuuuuuuper , kojarzą mi się z Minotaurem z mitologii, którą uwielbiam
WWWWWWWWWWWWWWWWIELKIE BRAWA DANUŚ za ten piękny ogród
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Gardenarium 22:36, 26 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aga, to brzozy himalajskie, więc tak nie śmiecą jak zwykłe, dużo większe mają liście i czysto białą korę, są idealne

Ale fajnie tak poczytać, ale powiem Wam, że nie lubię spoczywać na laurach i nic nie robić.

Głowa cały czas pracuje, zwłaszcza jak polubię ogród i jego właścicieli, bardzo chcę tam jeszcze coś dopracować. W dziurę koło rzeźb doszedł świerk żeby "kolorowy metal" czyli brąz nie kusił miejscowych zbieraczy złomu hehe.

Następna wizyta w czwartek i kolejne zdjęcia będą też. Marzę o czystych kadrach, bez budowlanych dodatków


Sterylne kompozycje









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:38, 26 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poczochrane kompozycje













____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Borbetka 22:43, 26 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Cudne te widoki ... i komentarze też.
____________________
borówcowy wizytowka
GabiK 22:51, 26 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusiu niesamowite to "podwójne" źródełko. Miałaś świetny pomysł.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 07:26, 27 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Źródełko samo w sobie jest genialnie pomyślane technicznie, wszystko mieści się w tej kostce.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
TheMagda 07:58, 27 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Ależ tu jest pięknie
Danusiu a sposób jaki wykorzystałaś na wydobycie piękna z brzóz- MISTRZOSTWO ŚWIATA!!
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
seliza 14:51, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Zwiedziłam cały ogród. Danusiu gratuluję tak wspaniałej realizacji.

Pozdrawiam
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Gardenarium 17:32, 31 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W czwartek odwiedziny ogrodu, ciekawe jak postacie z brązu się mają
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies