Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

leon60 23:02, 01 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Magda_ napisał(a)


Danusiu co to za trawki ?

Carex morrowii "Ice Dance"
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda_ 23:03, 01 cze 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
dziękuję teraz w szkółkach w których byłam trawki jeszcze wygladają kiepsko i ciężko jest dokonać dobrego wyboru
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Iwk4 22:14, 04 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
paniprzyroda napisał(a)
Danusiu! Wiele razy chciałam napisać, że tworzysz piękne ogrody, malujesz kolorem i kształtem roślin najwspanialsze, żywe obrazy... Ale tak wiele słów zachwytu już słyszałaś, że co tam moje...Dziś jednak po takiej porcji zdjęć chcę zostawić swój ślad.
Twój "Bukszpanowy" to taki tajemniczy ogród, gdzie cichutko z palcem na ustach trzeba chłonąć doskonałość i dostojeństwo...
Ten zaś chwyta za gardło, wzrusza, wplata wiatr we włosy, wyzwala najpiekniejsze emocje ...dziękuję...


Nic dodać, nic ująć. Pięknie powiedziane. I ja się pod tym podpisuję.
____________________
Ogródek Iwony II
nicol21 11:11, 08 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Danusiu, ja znów dopytuję się o zdjęcia z ogrodu który stworzyłaś. Nie wiem czy jest opcja żeby zobaczyć jak on się rozrasta, na pewno jest pięknie, ale superby zobaczyć ogród zaprojektowany przez Ciebie po X latach od posadzenia To pewnie podkreśliłoby jak przemyślane są Twoje projekty
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gardenarium 11:14, 08 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na pewno,zwłaszcza, że o niego dbamy już kolejny rok Zdjęcia dokładam i były już tego roku chyba wiosną?

A na dodatek zaprojektowałam ogród dokupiony do tego miejsca i jest dwa razy większy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:15, 08 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Turzyce te co sadzę najchętniej, niestety nie zimują w 100% ale warto je co roku dosadzać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Luki 11:38, 08 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Danusiu teraz podsyciłaś ciekawość... żadnych zdjęć wiosną nie było a tu jeszcze ogród się rozrósł.
Ja poproszę ciąg dalszy... przecież musi być kontynuacja No chyba, że właściciele już zgody nie wyrazili, pozostanie nam tylko obejść się smakiem.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nulka 12:19, 09 cze 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
ale mnie zaciekawiła ta informacja - spac nie będę mogła - jest to mój wymarzony ogród
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
Gardenarium 13:35, 09 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj Witek rozpycha ziemię pod budowę rozległych budynków towarzyszących domostwu, a więc garaż, wiata i parkingi, Będzie też woda w ogrodzie, nad nią trzy żagle, tarasy, plac zabaw warzywniki oczywiście artystyczne i wybieg dla pieska (jest w planie). O innych atrakcjach nie wspomnę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 13:46, 09 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no Danusiu brzmi apetycznie to mój ulubiony Twój ogród i ciekawość mnie zżera...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies