Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

leon60 12:01, 18 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Gardenarium napisał(a)
Niby coś jest pod sznurek, a tu raptem pojawia się coś jedna sztuka, ale w dobrym miejscu, co przełamuje kreski i sprawia, że robi się ciekawiej. Albo robię uskok od wzoru.


Teraz to czekam z jeszcze większą niecierpliwością
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Zielona 12:05, 18 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wiesz, Danusiu, ja myślę, że takie tworzenie ogrodu musi być dla Ciebie wielką frajdą. Co innego sadzić rośliny w wyobraźni i przelewać to na papier, a co innego ustawiać je w różnych kombinacjach, by wpaść na taką, która powoduje okrzyk "to jest to!".

Mam taki pomysł: poproszę wszystkich chętnych do kupienia mi prezentu z okazji urodzin/imienin/świąt/rocznic o to, by kupili rośliny z Twojej żelaznej listy, ustawię je rządkiem na działce, a potem zaproszę Cię na konsultacje Nakarmię, napoję, osłodzę kawusię szarlotką i... będę podziwiać, jak tworzysz Hahaha! To by była frajda! Sen na jawie

Wracając do rzeczywistości: Będę uważnie śledzić, jak robisz to w 'Ogrodzie z lustrem' i postaram się pilnie uczyć. Raz jeszcze dzięki, że umożliwiasz nam podglądanie.
ana_art 12:31, 18 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
narbiłaś smaka i teraz wszyscy siedzą i przebierają nóżkami
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sabina76 12:36, 18 sie 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Cały wątek przeczytałam już jakiś czas temu. Jest to jeden z moich ulubionych ogrodów. Teraz chociaż będę na bieżąco Ech, mieć taką rękę do tego co Pani... bezcenne. Pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
agam 13:11, 18 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Będzie się działo .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Milka 13:53, 18 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Tereny są nawet zalewowe. Podnosimy poziom, jednak nie więcej niż działki sąsiednie, woda spływa dalej na ulicę, zobaczymy czy nie będzie z nią problemu. Na razie ziemia osiada, a woda spływa niżej, na teren za ulicę. Z drenażem chyba nie będzie konieczna robota.

Zaznaczam, że to będzie ogród bez cudów wielkich, ale bardzo staranny, z warzywnikiem, z którego mam nadzieję się też "pożywić" bo będzie za dużo dla właścicieli. Cztery skrzynie po 180 cm, więc to dość sporo.

Będzie dużo traw i berberysów, fajne, okazałe drzewa i pokombinowane kombinacje, przy których siem gimnastykuję i latam w kółko i coś przestawiam. Niby coś jest pod sznurek, a tu raptem pojawia się coś jedna sztuka, ale w dobrym miejscu, co przełamuje kreski i sprawia, że robi się ciekawiej. Albo robię uskok od wzoru.

Patrzę na ile mnie intuicja nie zawodzi i jakiś głoś mówi, że tak jest OK. Tak działam w tym ogrodzie obecnie.
Bawię się i sprawdzam siebie


Pięknie napisane, to jest właśnie ten dar
mnie też bardzo tych seriali brakowało, tu największa nauka dla nas płynie, pilnie będę śledzić, zwłaszcza, ze widać, jaki trudny początek...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ag_zie 14:27, 18 sie 2014


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
zaznaczam szukam inspiracji!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
kaisog1 14:36, 18 sie 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No proszę! A tego się nie spodziewałam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Agnieszka4 14:54, 18 sie 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 14
Ja również dołączam się i z zachwytem czekam na dalszą część
____________________
Agnieszka
gosiak 15:50, 18 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 68
Ale miła niespodzianka. Zaparzam kawkę i czekam w napięciu.
Będzie się działo
____________________
Małgorzata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies