Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Milka 16:04, 03 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Irenkuś, myślałam że przez płot patrzyliście w pierwszej chwili Lecem, bo dzisiaj palimy ognisko i kiełbaskę pieczemy Paczki wysłane, mogę lecieć do mojego ulubionego ogrodu.

Rankiem przyszedł pan inwestor i powiedział:

Pani Danusiu, psa nie będzie...na co ja, to dobrze, bo w tym miejscu zamówiłam już trawnik... dodatkowo i nawadnianie robimy, a pan mówi:

może będą kurki Na to ja: wspaniale! przez zimę zbudujemy angielski kurnik, chwasty się będzie wrzucało... nie wiem czy ten pomysł wypali? Jak myślicie?



Oj, chciałabym widzieć Twoją minę, jak byśmy zza płota lukali
co do kurek, jeśli inwestor chce, to pewnie, takie jak ma Kondzio ale ja jak patrzę na kury sąsiadów i widziałaś ten widok, to wiesz, z kurami na bakier jestem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 17:10, 03 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)



Oj, chciałabym widzieć Twoją minę, jak byśmy zza płota lukali
co do kurek, jeśli inwestor chce, to pewnie, takie jak ma Kondzio ale ja jak patrzę na kury sąsiadów i widziałaś ten widok, to wiesz, z kurami na bakier jestem
rozumiem Cię Irenko doskonale bo moi sąsiedzi poza kurkami mieli jeszcze indyczki... na szczęście im się odechciało po roku
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
popcorn 19:53, 03 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja też bym chciała kurki, takie ozdobne, niedrapiące, jakie ma Kasia-Luiza. Cudo, chodzą po angielskim trawniczku, robią tu i ówdzie niespodzianki, ale nie drapią!! A jajka są, a kurki cudne, odmianowe

to będzie ogród dla mnie - z warzywnikiem, malinami i do tego kurkami!!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 20:49, 03 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko to fajnie, ale poza warzywnikiem, myślę że nie wypali jednak ten pomysł.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nulka 08:45, 04 wrz 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
nie wiem czy inwestor tak do końca zdaje sobie sprawę iż wokół warzywnika i kurek trzeba ciągle chodzić - jeśli on miastowy to myślę iż chyba nie za bardzo
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
popcorn 12:45, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
bardzo możliwe
a czy w skrzyniach będzie nawadnianie??
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 12:49, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ana_art napisał(a)
rozumiem Cię Irenko doskonale bo moi sąsiedzi poza kurkami mieli jeszcze indyczki... na szczęście im się odechciało po roku

u moich jeszcze kozy i króliki, a wywożenie gnoju u nich na bakier, więc widoki mam, że hej, o zapachach nie wspomnę
Danusiu, sorki, ze tu, ale to jakby w nawiązaniu do pomysłu z kurami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Toszka 13:13, 04 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
a u znajomej kurki chodzą (i żyją) swobodnie w ogrodzie... i trzeba zobaczyć jak na dźwięk samochodu zbiegają się z okolicy, kiedy znajoma wraca z pracy i czekają by im karmy nasypać
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Malgosik 14:43, 04 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
popcarol napisał(a)
bardzo możliwe
a czy w skrzyniach będzie nawadnianie??


o to samo chciałam zapytać
____________________
Ogród na glinie
ewakatowice 19:24, 04 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
puk puk...
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies