Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

ana_art 18:33, 01 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Martek napisał(a)

u mnie w szkółce powiedział że takie 1,5 metrowe cisy będą kosztowaly około 100zł

Ana nie osłabiaj to chyba takie wykopywane z gołym korzeniem ???Przecież u mnie 250 zł w donicy z takimi żółtymi ,młodymi przyrostami może metr miała jak dobrze poszło ... A inny 360 zł wyższy inna odmiana Ona w donicy

Martuś ja ich nie widziałam pytałam tylko w szkółce w której kupuję. Facet powiedział że takie cisy są drogie i czy wogóle wiem ile kosztują... mówię że się orientuję a on że cis w donicy to koszt około 100zł powiedziałam ok to biorę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
popcorn 18:45, 01 paź 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie!!!
A będzie jeszcze ładniej!!
Nie wiedzialam ze jest specjalny olej do bangkirai, na wiosne bede sie musiala zaopatrzyc


Ciekawa jestem ile taka realizacja kosztuje...

pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
ell 19:05, 01 paź 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Danusiu podziwiam prędkość oraz dokładność z jaką pracujecie.
Zakątek brzozowy - wspaniały. Piękny ogród stworzyliście w tak krótkim czasie.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Sebek 19:11, 01 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ahhh ta Wasza staranność o każdy szczegół - od razu milej mi się robi na duszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basiaw 19:27, 01 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Szok, jeden wielki szok, ale nie mam złudzeń, trzeba mieć zasobną kieszeń na taki ogród jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...

Chciałabym zapytać o coś innego, doczytałam, że działka ma ok. 1000 mkw a widzę, że sadzicie tyle drzew, teraz efekt będzie cudny, ale jak będzie za 20 lat? Czy te brzozy czy świerki są tak wolno rosnące, czy potrzebny będzie leśnik do wyznaczenia trzebieży?
____________________
Nasz mały, zielony świat
anula_wn 20:24, 01 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
no i znów sobie cichutko westchnęłam.... jak ja kocham brzozy !!! ale te, no bajka , przepiękne cudeńka już myślę, gdzie u mnie taki wcisnąć.... mój M mnie udusi....

pięknie Danuś w każdym detalu !
po powrocie moim pewnie będzie już całość
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 20:30, 01 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiaw napisał(a)
Szok, jeden wielki szok, ale nie mam złudzeń, trzeba mieć zasobną kieszeń na taki ogród jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...

Chciałabym zapytać o coś innego, doczytałam, że działka ma ok. 1000 mkw a widzę, że sadzicie tyle drzew, teraz efekt będzie cudny, ale jak będzie za 20 lat? Czy te brzozy czy świerki są tak wolno rosnące, czy potrzebny będzie leśnik do wyznaczenia trzebieży?


Brzozy są inne, nie zwykłe jak z lasu. a świerki serbskie, wszystko będzie ok. wiem co robię kochani

Pogadamy za kilka lat. Będę relacjonować na bieżąco jak ze swojego ogrodu.

Ale to przecież jeszcze nie koniec realizacji, zostały smaczki, biżuteria i kolorowe żurawki. Inne krzewy także i dosadzanie, dosadzanie

A w brzozach będą krokusy i za trawami może posadzę jeszcze coś.
Gdyby nie było brzóz (wymóg klienta) to bym posadziła świerki. Będą tam jeszcze kolorowe berberysy i irgi "Major" To nie koniec tej rabatki, dowiozę towaru
Poczekajcie, a będzie efekt na cały rok Grzesiu zobaczysz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 20:35, 01 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
phiii myślę że nikt tu nawet nie wątpi że efekt będzie powalający,ja wiem napewno że będzie pięknie i chciałabym takie brzozy u siebie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 20:40, 01 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fuksem je wynalazłam Myslałam, że nie ma...szukałam i mam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 20:41, 01 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja za moim ogrodowym płotem mam cały brzozowy zagajnik,i nawet kozaki w nim rosną ,i muchomory.O purchawkach nie wspomnę.,
Ale w tym zagajniku w ogrodzie z lustrem,pewnie nie będzie miejsca na grzybki.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies