Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Gardenarium 14:08, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MarzenaG napisał(a)





Danusiu, czy te grujeczniki są daleko od ogrodzenia wsadzone? Pytam bo myślałam posadzić takie , żeby zasłoniły brzydki budynek sąsiada a rabata ma max 2 metry szerokości?


Są blisko posadzone, bardzo blisko, jak dojdą do płotu będą przycinane. Ogrodnicy, którzy boją się cięcia i intensywnej uprawy - niech tak nie robią
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MarzenaG 14:12, 12 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
Gardenarium napisał(a)


Są blisko posadzone, bardzo blisko, jak dojdą do płotu będą przycinane. Ogrodnicy, którzy boją się cięcia i intensywnej uprawy - niech tak nie robią


Super, dzięki za podpowiedź. MOjemu betonowemu ogrodzeniu nie zaszkodzą jak się rozrosną, ale pewnie nie będę bała się ich przycinać

Piękny ogród jestem pod wrażeniem, Pozdrawiam.
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
popcorn 14:28, 12 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękne te grujeczniki
____________________
Mój nowy ogródek
beta 14:35, 12 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)


Haha, wiedziałam, że ktos o to zapyta. Otóż kostka nie jest zafugowana a jako fugi jest tylko grysik granitowy, taka posypka ot co


...akurat padło na mnie...ale super patent...

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
aaasiunia24 14:41, 12 wrz 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 106
Gardenarium napisał(a)


czy mogę zapytac co to sa te wysokie iglagi z tyłu i jak wysoko i szeroko one rosną
____________________
Z blokowiska do ogrododu
Gabisia 14:55, 12 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Grujeczniki i ekran bukowy - emejzing!!!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gardenarium 15:51, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asiunia - to są świerki serbskie. Poczytaj początek tego ogrodu, to zobaczysz co tam wsadzałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beata_kulesza 15:52, 12 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Podglądjąc ten ogród można się poczuć jak w bajce
Nic dodać nic ująć Danusia to profesjonalistka , u niej wszystko do siebie pasuje. Zaznaczam wątek będę śledzić, bo warto
____________________
Beti - Ogród Beaty
AlKa 21:09, 12 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
ana_art napisał(a)

Możesz przekazać właścicielom że pół Polski im pozytywnie zazdrości ogródeczka

Świete słowa
____________________
pora na zmiany
Gardenarium 20:41, 13 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj zrobiłam tylko jedno zdjęcie, jak Witek montuje sterownik Niepodobne to do mnie, za to zrobiłam wycieczkę i zakupiłam jeszcze 4 drzewa, dwie jabłonie ozdobne, jedna ma bordowe jabłuszka i bordowe listki, druga jest kolumnowa i ma żółte jabłuszka i zielone listki.
Jeszcze jedna jarzębina i wielki na wysokim pniu, śliczny dereń, z równie ślicznymi owockami, jak znalazł na nalewkę moją ulubioną

Jabłonie będą kwitły i pachniały w dereniach przy tarasie. Jarzębina obok jarzębiny, a dereń w pobliżu borówek amerykańskich i warzywnika.

Dzisiaj w ogrodzie start - ognisko po raz pierwszy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies