Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

bartek_luberda 19:07, 30 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Ozz 19:33, 30 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
hm... co do pszczółek... mam taką rewelacyjną książkę ,,ze starych dobrych czasów" po dziadku na temat, co prawda jest w innym języku, ale jeśli to konkretny problem to mogę poszukać co piszą

Jak czytałam pierwsze rozdziały o życiu pszczół to co chwilę było: ,,niemożliwe", ,,nieprawdopodobne" To bardzo ciekawe stworzenia.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Kasiek 19:34, 30 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
No, masz szczescie
____________________
Bawarka
Juzia 19:54, 30 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38717
Ale kolejowa dała czadu!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anula_wn 19:59, 30 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
kolejowa faktycznie nieźle się rozrosła !
a kiedy Bociuś ukrzyżowałaś dzewko? podziwiam werbenkę, moja daaaleko w polu ;-( że te z umnie wszystko z opóxnieniem, no foch !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Kindzia 20:03, 30 cze 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
bociek napisał(a)


Jula, to są cisy Wspaniale bezproblemowe, podlewanie, nawozenie i ciecie to cala pielegnacja


To podobnie jak z różami Bociusia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
bociek 20:28, 30 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Magda_ napisał(a)
No aż miło zajrzeć do ciebie bo wszystko ładnie rośnie z tymi jeżówkami prze hortkami to dobry pomysł. U mnie jest podobnie jest pewien moment że brak jest koloru. Moja ulubiona rabata też rośnie ci w oczach jest przepięknie


No wlasnie, trzeba dziure zalatac
Dziekuje, rozroslo sie rozlinkom deczko
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 20:34, 30 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
leon60 napisał(a)
Pięknie ogród się prezentuje sesleria świetna, jaka to dokładnie ? przypomina trochę beatlesy


Olu, to sesleria heuflera Chyba
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
baraga1904 20:37, 30 cze 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ależ na kolejowej busz... wspaniale
bociek 20:45, 30 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Bartek - rowniez pozdrawiam

Ozz, pszczoly sa niesamowite, to prawda Co do mojego klopotu z nimi to z nieznanych powodow matka przestala czerwic (znosic jajeczka) co spowodowalo drastyczny spadek ilosci pszczol. Miodu narobily mnostwo od wiosny, wiec to nie kwestia glodu. Matka mloda z zeszlorocznego odkladu. Opcja ratunkowa to dolozenie ramek z czerwiem czyli z jajeczkami, larwami i mlodymi pszczolkami, zeby uratowac rodzine, a potem wymiana matki na taka, ktora jajeczka sklada. Ale rodzina jest tak slaba, ze ta sztuka moze nie wyjsc. Ale na razie sprawdzam metode podpowiedziana przez pewnego pszczelarza Zobaczymy czy ma racje, jesli ma to napisze

Kasiek
- garbate i zezowate troche to szczescie

Juzia, zalezy pod jakim katem aparat ustawie

Anulka
, w maju chyba krzyzowalam Dwie byly, ale jedna uschla. Na jesieni posadze nowa, bo dwie kcem miec a werbena zeszloroczna przezimowana

Kasia
, ale cisy nie lapia mszyc I nie kluja dotkliwie i nie czepiaja sie ubran i wlosow



____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies