Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

justi 19:13, 02 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Zrobiłaś juz nasadzenia w tych donicach? Czekam niecierpliwie....... i zaglądam.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Rench 21:25, 02 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Domi napisał(a)
Dzisiejsze zdjęcia.Poniżej rozplenica japońska



Piękne zdjęcia, wspaniały ogród ! Z wielką ciekawością przeglądam kolejne strony i cieszę się je jeszcze dużo zostało
Pozdrawiam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kondzio 21:40, 02 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Rench 13:05, 03 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Jeszcze raz- Piękny ogród !
Dużo się dowiedziałam nowego,spacerując po nim. Zakompleksiłam się też
I jak wszyscy ,czekam z niecierpliwością na dalesze zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
malwes 21:20, 04 paź 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Dominiko, dziękuję, ze zdrowiem trochę lepiej. Albo przynajmniej nastawienie do życia trochę lepsze. Cudna, ciepła jesień też na to wpłynęła.
Rozplenice przepiękne. Donice także bardzo mi się podobają. Z obsadzeniami będą wspaniałą ozdobą. Czekam na fotki
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Madzenka 21:34, 04 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)

Domi, rzadko tutaj zaglądasz, ale zawsze piękne zdjęcia zostawiasz. Pewnie teraz masz uwagę skupioną na córeczce.
Ostatnio miałam odwiedziny takiego rocznego malucha i przekonałam się, jaki ten mój ogród jest niebezpieczny dla małych dzieci.
Uważaj na owoce cisa i kwiaty zimowita, są bardzo trujące.

Piękna jesień w Twoim ogrodzie, ale najbardziej czekam na wiosnę, kiedy w Twoim ogrodzie odbędzie się prawdziwy spektakl cebulowych
Pozdrawiam serdecznie


Zaglądam nawet dosyć często używając telefonu w trakcie tankowania Marty, ale żeby coś napisać muszę zalogować się na komputerze z normalną klawiaturą, bo ciężko mi utrzymać telefon i jednocześnie pisać jedną ręką, bo druga obsługuje dystrybutory. Dzięki za informacje dotyczące roślin. Na razie Marta nie rozłazi się jeszcze, ale na wiosnę już trzeba będzie uważać. Z jednej strony chciałabym, żeby była już wiosna, ale z drugiej czekam na zimę, bo odpadnie mi sporo pracy: ogród, mycie okien, mebli ogrodowych itp.


Donicami się zachwyciłam, mowę mi odjęło, nie mogę się doczekać na kule cisowe
Ale tekst o dystrybutorze godny publikacji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Domi 12:16, 09 paź 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pozdrawiam wszystkich Odwiedzających i dziękuję za ciepłe słowa o ogrodzie i donicach. Rośliny jeszcze nie zostały w nich zainstalowane, na razie trwają przymiarki (czytajcie: czekam, aż M. znajdzie czas na instalację).
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
bogumila 12:21, 09 paź 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bardzo ciekawe ujęcie....na co patrzy kropelka?Ma takie wymowne oczęta....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Enya73 12:23, 09 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Domi, donice naprawdę ogromne i bardzo ciekawe. Na pewno wymyślisz dla nich godne towarzystwo
Widziałam je we Włoszech w jednym ze sklepów we Florencji. Ale skusiłam się na 2 podświetlane donice.
Wiem, że Ty też lubisz włoskie klimate, to zapraszam Cię do mojego nowego wątku z relacją z ostatniej podróży do Toskanii:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2415-pod-sloncem-toskanii

Buziaki przesyłam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 12:24, 09 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
przepiękne donice, czekam na kolejną odsłonę, już z roślinami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies