Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Kondzio 21:33, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Borbetka 21:38, 25 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mokro, mokro wszędzie. Co to będzie, co to będzie . Oby nie bukszpanowe grzyby. Mam taki kawałek żywopłociku, co od zeszłego roku jakoś nie chce odbić. Słabiuteńki eehh. Witaj Dominiko z powrotem i zdrówka bukszpanikom życzę
____________________
borówcowy wizytowka
Madzenka 22:22, 25 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)


no ja tam nie wiem czy tylko dla Marzenki

mnie tez sie podobają, tyle że za wazony bardziej by mogły służyć bo wydają mi sie zbyt wąskie na obfite nasadzenia
no i ziemia szybko będzie się w nich przesuszać np. podczas takich upałów jak dziś


Tylko dla Marzenki Taka zachłanna byłam, że musiałam w realu sprawdzic jak wyglądają
Macham Domi z wymoszczonych przez Ciebie kanap przy donicach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda_ 08:42, 27 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Bardzo się cieszę że trafiłam na zdjęcia twojego ogrodu. Na pewno będzie on dla mnie - początkującego ogrodnika - inspiracją.
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Domi 12:28, 27 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Borbetka napisał(a)
Mokro, mokro wszędzie. Co to będzie, co to będzie . Oby nie bukszpanowe grzyby. Mam taki kawałek żywopłociku, co od zeszłego roku jakoś nie chce odbić. Słabiuteńki eehh. Witaj Dominiko z powrotem i zdrówka bukszpanikom życzę

Mój żywopłocik dopiero w tym roku ładnie i bujnie wygląda. Daj mu czas, a na pewno odbije. Zostało mi trochę bukszpanów z obwódki i zrobiłam przed domem pod purpurowymi brzozami mniejszą trójkątną z myślą, że będę miała "części zapasowe" do tej dużej, właściwej. I tę mniejszą po zimie spisywałam na straty, bo była żółta, marna,a teraz......... jest piękna.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:31, 27 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzena2007 napisał(a)


Tylko dla Marzenki Taka zachłanna byłam, że musiałam w realu sprawdzic jak wyglądają
Macham Domi z wymoszczonych przez Ciebie kanap przy donicach


Ciesz Marzenko oczy tymi widokami, bo hotel jest przepiękny. Mnie urzekły motylkowe słupy i bar z wielkim czarnym lustrem w holu. W sumie dużo rzeczy mnie tam urzekło.
Miłego pobytu
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:33, 27 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
magdalena_brzezinska napisał(a)
Bardzo się cieszę że trafiłam na zdjęcia twojego ogrodu. Na pewno będzie on dla mnie - początkującego ogrodnika - inspiracją.


Ja również cieszę się, że do mnie trafiłaś. Jak tylko doprowadzę ogród do stanu używalności, porobię jakieś nowe fotki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Enya73 13:14, 27 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
No nie mów Domi, że Marzenka trafiła dokładnie w to samo miejsce Toż Ci przypadek
Fajnie, że już wróciłaś, to teraz prosimy o foty

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie,dawno nie byłaś
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 21:58, 27 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
No nie mów Domi, że Marzenka trafiła dokładnie w to samo miejsce Toż Ci przypadek
Fajnie, że już wróciłaś, to teraz prosimy o foty

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie,dawno nie byłaś


Dokładnie w to samo miejsce mało nie padłam z wraźenia
Minęłyśmy się z Domi lotami ...
Domi nie obijaj się zdjęcia poprosimy. Ogrodu i opalonej łapki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
popcorn 22:19, 27 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Yyy, nie było gdzie te cuda? Czy przegapiłam?

Uśmiałam się z "taś taś" do bukszpanów

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies