Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 21:27, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Luki napisał(a)
Witaj Dominiko.
Ojjj masz przepiekny ogród, no cudowny. Wszytko mi się podoba kulki, trawy, rabaty, drewa, krzewy, kompozycje Kolejna perełka wsród ogrodów odkryta i do podglądania


Hej, jak Ty mnie znalazłeś w tym ogrodowiskowym wątkowym gąszczu? Zapraszam do regularnych odwiedzin i pozdrawiam
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:28, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
leon60 napisał(a)
Twój ogród nieustannie mnie zachwyca !


Senkju wery macz. Macham do Ciebie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:30, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Joaska napisał(a)
Dominiko zapisuję sie znowu i Ciebie w wątku po przeriwe wakacyjnej .... nie nadrabiam bo to niemożliwe ... zostawiam pozdrowienia...


Joaśko, u mnie nie jest jeszcze tak źle, bo ja wolę fotkowanie, a nie postowanie, ale i tak ciężko ogarnąć wszystkie zmiany. Pozdrawiam Cię także Jaka szkoda, że już po wakacjach....
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:31, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
atena35 napisał(a)
Domi wrzosowisko mmmmmm... bajusio.
Joaska, ja znowu za Tobą


Bajusio?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:35, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
kwiatholandii napisał(a)
Dominika, dawno mnie u Ciebie nie bylo i zowu zachwycasz kobieto Piekne zdjecia ogrodu. Tak trzymaj. Twoja wizytowka to perfekcjonizm. pozdrawiam wakacyjnie


Cześć Moniś, dzięki za dobre słowo. Wciąż na wyjeździe? Zaglądam do Ciebie, rzadko piszę, ale zaglądam. Pozdrawiam Cię Charlize
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:35, 27 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Nawiązując do konkursu donicowego wstawiam fotki donicowych ogrodów w Bangkoku:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
makkasia 21:53, 27 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877



Dominiko,
kiedy zajrzałam pierwszy raz to już na zawsze ...zostałam.

Chylę czoła nad wyczuciem, stylem, perfekcjonizmem, a fotografowania powinnaś uczyć.
Po Twoich prezentacjach to można w kompleksy popaść. Ale też wielkiego kopa dostać, żeby te wszystkie "sitka" posprzątać zanim się weźmie aparat do ręki.
Racz nas częściej swoim ogrodem proszę
Kompozycje na trasie ...no cóż jak wszystko u Ciebie perfekcyjnie piękne.
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
atena35 22:50, 27 sie 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Domi napisał(a)


Bajusio?


że jak z bajki znaczy się
sama się zdziwiłam, że tak napisałam
____________________
Ogród Tosi
kwiatholandii 09:02, 28 sie 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Domi napisał(a)


Cześć Moniś, dzięki za dobre słowo. Wciąż na wyjeździe? Zaglądam do Ciebie, rzadko piszę, ale zaglądam. Pozdrawiam Cię Charlize


haha Tez pozdrawiam Ja tez zagladam, ale czasu brak i nawet u siebie mam mega zaleglosci. My mamy caly sierpien wyjazdowy i jeszcze sie bawimy a ogrod obrasta. Widzialam go oststnio tydzien temu jak sie przepakowywalam. Wiem, ze kwitna u mnie pieknie rozplenice i chwasty rosna Docenilam ogrod jednak bardziej z doskoku, bo wtedy widze jaki juz jest fajny. Buziak

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Borbetka 09:13, 28 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Domi napisał(a)


Mam kule wkoło domu na różnych stanowiskach i wszystkie sobie radzą. Te duże kule ze zdjęcia mają popołudniowe słońce, glinę i mokro. Opryski robię ostatnio bardzo rzadko i są to opryski zwalczające problemy, a nie prewencyjne. Pryskałaś swoje na grzyba czy czekasz i obserwujesz?

Prewencyjnie robię raz, a potem obserwuję, ale mam takie jedno miejsce, w którym grzyb nie chce odpuscić. Co zawalczę, po deszczach znowu jest. Już myślałam, żeby część tego żywopłotu wymienić, ale odbił i chyba dam mu szansę do wiosny. Nie ma chyba reguły ze stanowiskiem. Inne kule mam w cieniu, gdzie bluszcz króluje i są ok. Może chodzi o przewiewność? Bukszpan musi po prostu szybko wysychać.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies