Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

gierczusia 10:35, 28 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Fotki jak zwykle Fantastiko , o potrzebie szukania protetyka już nie wspomnę , bo to standard ... Jest bossko ....

Czy możesz mi zdradzićco to za hosta biało zielona tak się pyszni na ostatnich fotkach ??... Bo mam wrzażenie ,że listeczki rosną raczej do góry, niż się rozkładają, a takiej właśnie poszukuję

Buziaki

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:37, 28 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Haha ... I o uciekającej Córeczce przeczytałam ... Uśmiechnęłam się wtedy do wspomnień .. Ja sprzedałam wózek mojego syna z naklejkami na kółkach czyli w stanie prawie idealnym... A rodził się w listopadzie.. żeby nie było...,.. Też wcale nie chodził , tylko biegał od razu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Domi 12:15, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
makkasia napisał(a)


Dominiko,
kiedy zajrzałam pierwszy raz to już na zawsze ...zostałam.

Chylę czoła nad wyczuciem, stylem, perfekcjonizmem, a fotografowania powinnaś uczyć.
Po Twoich prezentacjach to można w kompleksy popaść. Ale też wielkiego kopa dostać, żeby te wszystkie "sitka" posprzątać zanim się weźmie aparat do ręki.
Racz nas częściej swoim ogrodem proszę
Kompozycje na trasie ...no cóż jak wszystko u Ciebie perfekcyjnie piękne.


Oj Makkasiu, Makkasiu...siedź sobie u mnie ile chcesz i do kiedy chcesz Barrrrdzo dziękuję za tak miłe słowa. Od razu niedziela zrobiła się bardziej słoneczna Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, Idę po kawkę dla Ciebie...tup...tup....tup....
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:16, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
atena35 napisał(a)


że jak z bajki znaczy się
sama się zdziwiłam, że tak napisałam


A ja sobie pomyślałam, że już stara jestem i nie znam aktualnego młodzieżowego slangu
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:19, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
kwiatholandii napisał(a)


haha Tez pozdrawiam Ja tez zagladam, ale czasu brak i nawet u siebie mam mega zaleglosci. My mamy caly sierpien wyjazdowy i jeszcze sie bawimy a ogrod obrasta. Widzialam go oststnio tydzien temu jak sie przepakowywalam. Wiem, ze kwitna u mnie pieknie rozplenice i chwasty rosna Docenilam ogrod jednak bardziej z doskoku, bo wtedy widze jaki juz jest fajny. Buziak



No fajny, fajny Muszę poszukać w necie kogoś, kto świadczy usługi wyrywania chwastów podczas nieobecności właściciela - takiego garden sittera. Wtedy powroty z wakacji będą dużo przyjemniejsze.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:22, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Borbetka napisał(a)

Prewencyjnie robię raz, a potem obserwuję, ale mam takie jedno miejsce, w którym grzyb nie chce odpuscić. Co zawalczę, po deszczach znowu jest. Już myślałam, żeby część tego żywopłotu wymienić, ale odbił i chyba dam mu szansę do wiosny. Nie ma chyba reguły ze stanowiskiem. Inne kule mam w cieniu, gdzie bluszcz króluje i są ok. Może chodzi o przewiewność? Bukszpan musi po prostu szybko wysychać.[/quote

Daj mu szansę. Ja spisywałam wiosną obwódkę przed domem na straty, a ona ma się całkiem dobrze. Z tą przewiewnością możesz mieć rację, Jak lałam w upały wodę z góry na bukszpany (wiem, wiem, nie powinnam)- część w osłoniętym miejscu ma grzyba, a pozostałe nie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:24, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gierczusia napisał(a)
Fotki jak zwykle Fantastiko , o potrzebie szukania protetyka już nie wspomnę , bo to standard ... Jest bossko ....

Czy możesz mi zdradzićco to za hosta biało zielona tak się pyszni na ostatnich fotkach ??... Bo mam wrzażenie ,że listeczki rosną raczej do góry, niż się rozkładają, a takiej właśnie poszukuję

Buziaki



To jest odmiana 'Fire and ice". Ona ma u mnie liście faktycznie trochę w górę, ale tylko dlatego, że kilka sztuk jest ciasno posadzonych obok siebie i nie ma miejsca na rozkładówki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:26, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gierczusia napisał(a)
Haha ... I o uciekającej Córeczce przeczytałam ... Uśmiechnęłam się wtedy do wspomnień .. Ja sprzedałam wózek mojego syna z naklejkami na kółkach czyli w stanie prawie idealnym... A rodził się w listopadzie.. żeby nie było...,.. Też wcale nie chodził , tylko biegał od razu


Pocieszyłaś mnie Z wózka się uśmiałam...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Urszulla 12:43, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Domi napisał(a)
Nawiązując do konkursu donicowego wstawiam fotki donicowych ogrodów w Bangkoku:


w tych wiszących donicach czyżby storczyki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 12:45, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Dominiko, znawczynio cebulowych
kiedy je sadzić?
krokusy, hiacynty ..
żeby nie za wcześnie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies