Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kasiapod 11:04, 01 sie 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Agnieszka pięknie u ciebie Pracy mega dużo, ale efekt niesamowity
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
mrokasia 11:19, 01 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Kurcze, ten widok z balkonu jest czadowy! Parkowe założenie, jak w pałacach . Boszszsz, ile to roboty Cię kosztowało, szacunek.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
iwona_d 14:36, 01 sie 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Cześć, jeszcze mnie u Ciebie nie było. Ale od dłuższego czasu zaczęłam czytać wątek i właśnie skończyłam. Jestem po prostu w szoku. Ogromne gratulacje, bo wykonałaś taki ogrom pracy, że nie jestem w stanie nawet sobie tego wyobrazić ( moja działka to 10 ar). Lista róż i hortensji po prostu powalająca.
Jeszcze raz serdeczne gratulacje, bo tworzysz przepiękny ogród, a ja będę podglądała Twoje poczynania.
Agatorek 20:00, 01 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Martuś, Haniu, Basiu, Lidka, Sylwia, Daga, Renata, Kasiu i Mrokasiu ❤️ Baaardzo dziękuję za tyle pochwał i miłych słów

Obiecuję, że nie będzie trzeba pielić przy zwiedzaniu ogrodu (ewentualne na własne życzenie, nie będę zabraniać ). Myślę, że od przyszłego sezonu (letniego) będzie można zobaczyć coś na żywo. Może się do tego czasu uporam z najważniejszymi pracami .

Okolica jest rzeczywiście piękna, jest dużo zieleni, cisza i spokój, a do ludzi (sąsiadów) daleko .

Dziś przedłużyłam sobie wczorajszy dzień lenia (wczoraj padało, a dziś mi się nie chciało ). Ale jutro coś tam podłubię .


Iwona, witam Cię bardzo serdecznie . I również dziękuję za pochwały . Oczywiście zapraszam do częstego zaglądania.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 21:46, 01 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Pochwalam Dzień Lenia, ja teraz też mam, ale przymusowy, jakaś infekcja za mnie zadecydowała
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ajka 21:49, 01 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4069
Nie będę cytować zdjęcia, bo wiadomo o jakie zdjęcie chodzi. Po prostu wielkie wow ! Rany ty już jesteś zdecydowanie bliżej niż dalej... jak ty to robisz
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Dorii 22:44, 01 sie 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Odwaliłaś kawał dobrej roboty, szacun
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Ewa777 09:38, 02 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Mnie też zachwycił widok z balkonu Już widać co się będzie działo po kilku latach, jak się wszystko rozrośnie. Zostaw to zdjęcie do porównania, będzie miłe wspomnienie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 19:03, 02 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Bożenko, dziś już coś tam porobiłam, trochę popieliłam, powycinałam przekwitnięte juki (nie potrafię ich wykręcić ) i róże (na rzeczce , jest już sporo nowych pączków ). Jutro też idę w pole .

Aniu, może jestem bliżej niż dalej, ale jakoś wolniej mi to idzie, niż w zeszłym roku . Może nie było tak gorąco, jak teraz .

Dorii, dzięki

Ewa, dzięki . Takie zdjęcia porównawcze są bardzo budujące. Ponad rok temu było tylko oczko, a dwa lata temu puste pole .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
daszum 23:44, 02 sie 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Warto mieć balkon
Te rabatowe esy floresy bardzo do mnie przemawiają.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies