Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Agania 22:15, 25 kwi 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)


Mnie też podoba się guzikowiec, najpierw ma białe kwiaty, a potem zielone guziki.


Cudny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alija 22:18, 25 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agania 08:33, 26 kwi 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)


Kasiu! Widziałam Twoje lotosy, wyglądają super. Jeśli chodzi o kolor, to różowy był po prostu na opakowaniu, ale dla mnie to wszystko jedno. Nie wiem czy coś będzie z tych moich lotosów, sadziłam 29 marca, dziś mają po jednym liściu, a właściwie listeczku na bardzo długi i cienkim ogonku. Wypuszczają drugi listek i pojawiają się korzonki, ale wszystko bardzo anemiczne. Jednego dałam do akwarium, rośnie jak szalony, ale też głównie na długość.
Może mają za mało światła, co prawda stoją na parapecie, ale ciągle jest pochmurno albo deszczowo, chłodno, słońca, jak na lekarstwo. Nie nastawiam się na sukces.


Kiedyś dawno temu też się bawiłam z kotarami, miałam kłącze i nie udało się, chyba przymrozki mi go załatwiły.
Akwarium fajne
Pozdrawiam Ala
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Roocika 12:22, 26 kwi 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Alija napisał(a)


Bardzo klimatyczny zakątek.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kasiek 13:22, 26 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Obejrzalam lotosy i mysle ze nic zlego im sie nie dzieje, tz sa podobne do moich w poprzedniej fazie. Postaw je jak najblizej okna, aby mialy przez wiele godzin slonce,( widze ze sa) to jedyne czego potrzebuja. Wiem ze pamietasz o wymianie wody, jestes swietna ogrodniczka
____________________
Bawarka
Basieksp 15:16, 26 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
No też mi się podoba ten zakątek a jak paprotki zaczną się zielenić, no to nic nie będzie trzeba dodawać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 20:29, 26 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Agania napisał(a)

Cudny


Agatko! Dziękuję, samoobsługowy krzew.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:33, 26 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Agania napisał(a)

Kiedyś dawno temu też się bawiłam z kotarami, miałam kłącze i nie udało się, chyba przymrozki mi go załatwiły.
Akwarium fajne
Pozdrawiam Ala


Agatko! Zobaczę, co z tego wyjdzie. Jeśli się nie uda płakać nie będę.
Ten, który został wrzucony do akwarium rośnie najlepiej, pewnie dlatego, że ciepła woda.
A w ogóle akwarium to działka mojego męża (dziękuje za pochwałę).
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:38, 26 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Roocika napisał(a)


Bardzo klimatyczny zakątek.


Asiu! Dziękuję bardzo. To ławeczka pod lipą, na której siedziałam pewnie raz.
A dalej paprociowisko.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:45, 26 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Kasiek napisał(a)
Obejrzalam lotosy i mysle ze nic zlego im sie nie dzieje, tz sa podobne do moich w poprzedniej fazie. Postaw je jak najblizej okna, aby mialy przez wiele godzin slonce,( widze ze sa) to jedyne czego potrzebuja. Wiem ze pamietasz o wymianie wody, jestes swietna ogrodniczka


Kasiu! Dziękuję, że zajrzałaś. Czyli mówisz, że nie jest źle??? Dziękuję za wsparcie.
Tak mi się wydaje, ze słońca zbyt mało, ale taka u nas aura, ciągle zachmurzenie albo deszcz, może w końcu zrobi się prawdziwa wiosna. Najszybciej rośnie ten wrzucony do akwarium, pewnie dlatego, że ciepła woda.
Pozdrawiam i dziękuję Kasiu!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies