Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Alija 20:51, 26 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Basieksp napisał(a)
No też mi się podoba ten zakątek a jak paprotki zaczną się zielenić, no to nic nie będzie trzeba dodawać


Basiu! Dziękuję, właśnie zeschnięte liście paprotek poobcinałam i czekam na nowe. Cieszę się, bo wyrosły mi bodziszki Rozanne, a już myślałam, że będzie po nich, bo długo nic nie było widać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dorota321 20:56, 26 kwi 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Bardzo ładne masz odmiany żonkili, co tam masz później?
Szafirki i ja bardzo lubię i też je mam, ale 2 lata temu pomyliłam rośliny i nasadziłam pełno takiej biało kwitnącej trawki. Wiosną oczywiście wypatrywałam szafirków.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
basia3012 22:40, 26 kwi 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Alu, tez zachwyciłam się Twoim guzikowcem. Szukałam go na wcześniejszych stronach ale nie znalazłam. Czy on jest wrażliwy na mróz?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiek 22:41, 26 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Alija napisał(a)


Kasiu! Dziękuję, że zajrzałaś. Czyli mówisz, że nie jest źle??? Dziękuję za wsparcie.
Tak mi się wydaje, ze słońca zbyt mało, ale taka u nas aura, ciągle zachmurzenie albo deszcz, może w końcu zrobi się prawdziwa wiosna. Najszybciej rośnie ten wrzucony do akwarium, pewnie dlatego, że ciepła woda.
Pozdrawiam i dziękuję Kasiu!


Swietnie sobie radzisz, gratuluje Aktualnie i u mnie lotosy zatrzymaly sie w miejscu, od kilku dni jest chlodniej, nie ma slonka, dzisiaj byla pierwsza burza wiosenna.
Poczekamy, cierpliwosci
____________________
Bawarka
Milka 07:26, 28 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajny ten wgłębnik, przyjemnie tam posiedzieć i podumać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Alija 14:29, 28 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Dorota321 napisał(a)
Bardzo ładne masz odmiany żonkili, co tam masz później?
Szafirki i ja bardzo lubię i też je mam, ale 2 lata temu pomyliłam rośliny i nasadziłam pełno takiej biało kwitnącej trawki. Wiosną oczywiście wypatrywałam szafirków.


Dorotko! Dziękuje, żonkile są mojego Taty, ma kilka odmian. Później kwitną tu lilie, ostróżeczki,
rudbekie, bodziszek, słoneczniczki.
Szafirki to bardzo wdzięczne kwiatuszki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:31, 28 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
basia3012 napisał(a)
Alu, tez zachwyciłam się Twoim guzikowcem. Szukałam go na wcześniejszych stronach ale nie znalazłam. Czy on jest wrażliwy na mróz?


Basiu! Guzikowiec to zupełnie bezobsługowy krzew, mam go już ok. 15 lat
i nigdy nie przymarzł.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:34, 28 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Kasiek napisał(a)


Swietnie sobie radzisz, gratuluje Aktualnie i u mnie lotosy zatrzymaly sie w miejscu, od kilku dni jest chlodniej, nie ma slonka, dzisiaj byla pierwsza burza wiosenna.
Poczekamy, cierpliwosci


Kasiu! Dziękuję za wsparcie duchowe. U mnie do tej pory słońca było bardzo mało, mam nadzieję,
że w końcu pogoda się zmieni. Lotosy stoją na najbardziej nasłonecznionym parapecie, ale jak niebo zachmurzone,
to nic nie da się zrobić.
No to czekamy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:36, 28 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Milka napisał(a)
Fajny ten wgłębnik, przyjemnie tam posiedzieć i podumać


Irenko! Dziękuję. To takie miejsce pod lipą, niestety jest niedaleko mojego "nieszczęsnego"
słupa wysokiego napięcia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 18:43, 28 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10267
Mnie też spodobał się ten urokliwy zakatek...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies