Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 12:57, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Witam w drugiej części mojego wątku.
Niestety nadal nie mogę się zalogować do https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=1222
Mam nadzieję, że kiedyś uda się połączyć oba wątki obok siebie.
Ogród to hobby nr. 1, ale mam wiele innych zainteresowań.
Zajmuję się ogrodem - bo lubię, robię zdjęcia - bo lubię, robię dekoracje - bo lubię, nieźle odnajduję się w kuchni, bo też to lubię.
Z tych hobby nic nie wynika, jest to tylko mój czas, który staram się jakoś wypełnić. Jest sposobem na spędzanie czasu wolnego, rozwojem. Gdy jestem w każdej z tych pasji, umysł staje się wolny.
Wolna głowa jest bardziej kreatywna. Rozwiązania na problemy wymyślają się same, bo się na nich nie skupiam.


Myślę, że wszystko zaczyna się tam, gdzie zaczyna się wiara - wiara w siebie, we własne możliwości . Lubię być wśród ludzi, którzy są kreatywni, życzliwi, uśmiechnięci i zielono zakręceni. Tu na forum poznałam wiele takich osób, część z nich poznałam osobiście. Jest tu bardzo wiele osób życzliwych i pomocnych.







____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 13:31, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Widzę, że nadal jest coś źle, bo po tym podpisie nie trafia się do mojego wątku
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
malgorzataka... 14:13, 09 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Witaj Doroto w nowym wątku -dekoraje w Twoim stylu.
Też wykorzystuję jagodnik do dekoracji nie tylko Bożonarodzeniowych,właśnie wróciłam z lasu z pełna garścią(swoją drogą nie wiem czy Leśniczy nie wlepił by mi mandatu gdyby mnie dorwał}-wieczorem spróbuję pokazać moje wykorzystanie jagodnika
Pozdrawiam przedświątecznie.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
AlinaP 14:15, 09 gru 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Dorotko, podziwiałam pierniczki w pierwszym wątku i przyszłam tu zachwycić się dekoracjami. Jak zwykle piękne i klimatyczne
Pozdrawiam
____________________
Ala
Gardenarium 14:48, 09 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pomoc w linkowaniu.
kliknij "cytuj" i skopiuj to co poniżej w swój podpis

---------------------------

W moim małym ogródeczku cz. II


---------------------------
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AlinaP 14:55, 09 gru 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
To ciekawe, ja weszłam przez link podany w poprzednim wątku. A link w podpisie rzeczywiście nie przekierowuje.
____________________
Ala
Dorota321 15:12, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
malgorzatakarpacz napisał(a)
Witaj Doroto w nowym wątku -dekoraje w Twoim stylu.
Też wykorzystuję jagodnik do dekoracji nie tylko Bożonarodzeniowych,właśnie wróciłam z lasu z pełna garścią(swoją drogą nie wiem czy Leśniczy nie wlepił by mi mandatu gdyby mnie dorwał}-wieczorem spróbuję pokazać moje wykorzystanie jagodnika
Pozdrawiam przedświątecznie.
Małgorzatko witam Ciebie w nowym wątku. Zrywanie jagodzianek, gałęzi i innego dobra leśnego w lasach państwowych jest zabronione pod groźbą kary i ja jestem tego świadoma. Ja zerwałam troszkę jagodzianek w prywatnym lesie, który jest w rodzinie. Zaraz wskoczę w Twój wątek zobaczyć co stworzyłaś.
Pozdrawiam


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 15:16, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
AlinaP napisał(a)
Dorotko, podziwiałam pierniczki w pierwszym wątku i przyszłam tu zachwycić się dekoracjami. Jak zwykle piękne i klimatyczne
Pozdrawiam
Alino ja co rok robię bardzo dużo pierników, od kilku lat robię też piernikową wioskę. Część pierników już rozdana jako słodkie upominki przedświąteczne.
Dziękuję za miłe słowa.






____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 15:21, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Gardenarium napisał(a)
Pomoc w linkowaniu,źle link zrobiłaś.
kliknij "cytuj" i skopiuj to co poniżej w swój podpis

---------------------------

W moim małym ogródeczku cz. II


---------------------------
Bardzo dziękuję, liczyłam na pomoc.W podziękowaniu bukiet z mojego ogrodu.







____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 15:26, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
AlinaP napisał(a)
To ciekawe, ja weszłam przez link podany w poprzednim wątku. A link w podpisie rzeczywiście nie przekierowuje.
Już z pomocą Danusi problem rozwiązany


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies