Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Dorii 20:00, 20 mar 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Mój kot też aportuje, sznurkowe myszki najchętniej. I również reaguje na swoje imię.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
jolanka 20:03, 20 mar 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
April napisał(a)


Teraz szukam środków biologicznych, eko, żeby nie lęgły się komary. Znalazłam takie, które tworzą filtr silikonowy na powierzchni, Zastanawiam się tylko, czy jak ptak lub pies się napije to czy się nie pochoruje... Myślałaś już o tym dla swojej misy?

Jeszcze nie myślałam, ale masz rację, to jest ważne. Muszę poczytać na ten temat ale jak już rozkminiłaś temat to ściągnę od Ciebie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Dorii 20:04, 20 mar 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Na komary chyba najlepiej działa zażabienie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Alija 20:10, 20 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Fajny pomysł z misą, super!
Kocie rodzeństwo, cudne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
JoannA 20:10, 20 mar 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
April napisał(a)


Teraz szukam środków biologicznych, eko, żeby nie lęgły się komary. Znalazłam takie, które tworzą filtr silikonowy na powierzchni, Zastanawiam się tylko, czy jak ptak lub pies się napije to czy się nie pochoruje... Myślałaś już o tym dla swojej misy?

Myślisz że w misie będą się lęgły komary?
Raczej nie Aprilku. W moim mini oczku nie zauważyłam wogóle komarów, ale może je zjadała mieszkająca tam żaba.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
April 20:15, 20 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10269
Dorii napisał(a)
Mój kot też aportuje, sznurkowe myszki najchętniej. I również reaguje na swoje imię.


Kiedyś byłam niepoprawną psiarą ale odkąd mam koty, to jestem zdziwiona jak bardzo są mądre
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 20:16, 20 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10269
jolanka napisał(a)

Jeszcze nie myślałam, ale masz rację, to jest ważne. Muszę poczytać na ten temat ale jak już rozkminiłaś temat to ściągnę od Ciebie


Nie myślałam o tym ale chyba Agata Brzozowa mnie uświadomiła. Pisała że pod tym względem czuła się rozczarowana, pełno komarów.
Podeślę ci jakieś linki
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 20:18, 20 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10269
Dorii napisał(a)
Na komary chyba najlepiej działa zażabienie


Dori, nie, do takiej pięknej misy nie wpuszczę żab Zresztą miałyby problem żeby z wyleźć z niej.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 20:19, 20 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10269
Alija napisał(a)
Fajny pomysł z misą, super!
Kocie rodzeństwo, cudne.


Pomysł odgapiony oczywiście od Ursy i od Kwarteta. Kwartet ma nawet dwie misy Pięknie usadowione.
U Ursy misa jest pod brzozami, fantastycznie to wygląda.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 20:22, 20 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10269
JoannA napisał(a)

Myślisz że w misie będą się lęgły komary?
Raczej nie Aprilku. W moim mini oczku nie zauważyłam wogóle komarów, ale może je zjadała mieszkająca tam żaba.


Nawet jestem pewna że będą. Koleżanka już to przetestowała w zeszłym sezonie. A ja mam na komary alergię więc muszę się bronić.
A w oczku masz pewnie rośliny, które oczyszczają wodę, może pompę też? No i piszesz że jest żaba. To gwarancja sukcesu
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies