Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Anita1978 21:16, 11 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
z przyjemnością będę śledzić "nowy" wątek
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 21:18, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
z przyjemnością będę śledzić "nowy" wątek


Serdecznie zapraszam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
badara 21:41, 11 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Bogdziu, przeskoczyłaś "tysiączek", zostajesz na forum - czyli wszystko jest OK, serdzecznie Cię pozdrawiam i cieszę się,że będę mogła dalej Ciebie czytać

____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Bogdzia 21:46, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
badara napisał(a)
Bogdziu, przeskoczyłaś "tysiączek", zostajesz na forum - czyli wszystko jest OK, serdzecznie Cię pozdrawiam i cieszę się,że będę mogła dalej Ciebie czytać



Dzięki Łucjo za miłe słowa. Zapraszam juz do nowego wątku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 21:53, 11 lip 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Bogdzia napisał(a)
Z wielkm żalem żegnam się ze starym watkiem. Nie lubię zadnych zmian w życiu, nawet zmiany mebli czy obrazów czy nawet ich przestawiania w inne miejsce. Pewnie też z tego powodu jestem z moim M aż 43 lata i pewnie bedę nadal.


No Bożenko taki tekst (ostatnie zdanie) to mi do Ciebie nie pasuje. Co za poczucie humoru i to tak na forum Twój wspaniały mąż pewnie to podczytuje i śmieje się. Szkoda, że jestem szczęśliwą mężatką od 36 lat, bo jak nie to bym napisała: rzuć Go i napisz gdzie i kiedy, bo ja jestem zainteresowana takim fajnym "facetem". A tak na poważnie to życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych lat razem

A wracając do meritum, czyli Twojego wątku. Bede do niego wracac jak do ulubionej ksiazki.
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Bogdzia 22:04, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)

Z wielkm żalem żegnam się ze starym watkiem. Nie lubię zadnych zmian w życiu, nawet zmiany mebli czy obrazów czy nawet ich przestawiania w inne miejsce. Pewnie też z tego powodu jestem z moim M aż 43 lata i pewnie bedę nadal.


No Bożenko taki tekst (ostatnie zdanie) to mi do Ciebie nie pasuje. Co za poczucie humoru i to tak na forum Twój wspaniały mąż pewnie to podczytuje i śmieje się. Szkoda, że jestem szczęśliwą mężatką od 36 lat, bo jak nie to bym napisała: rzuć Go i napisz gdzie i kiedy, bo ja jestem zainteresowana takim fajnym "facetem". A tak na poważnie to życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych lat razem

A wracając do meritum, czyli Twojego wątku. Bede do niego wracac jak do ulubionej ksiazki.


Mój M zna się na żartach i pewnie ze się razem z nich śmiejemy ale to ze nie lubię zmian w życiu to tez prawda.Dzięki Jolu za tak bardzo miłe słowa. Bardzo dziekuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 22:37, 11 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Widziałam naocznie tylko jedną odsłonę Waszego ogrodu,a chciałoby się i jeszcze inne zobaczyć......może kiedyś,przy okazji ......
Dużo zdrowia,i nie męcz się ganiając za motylkami!.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 22:44, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Widziałam naocznie tylko jedną odsłonę Waszego ogrodu,a chciałoby się i jeszcze inne zobaczyć......może kiedyś,przy okazji ......
Dużo zdrowia,i nie męcz się ganiając za motylkami!.


Haniu o każdej porze roku jesteś mile widziana.A za motylkami nie biegam , wrecz przeciwnie muszę spokojnie stac by ich nie płoszyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardenarium 23:28, 11 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bożenko, szybko zleciało i uplasowałaś się w czołówce naszego ogrodowiskowego peletonu.

A ja już byłam w nowym wątku

Bądź taka jaka jesteś, nie zmieniaj się i dalej pisz bajki i wiersze

Kompozycja dla Ciebie

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 23:43, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gardenarium napisał(a)
Bożenko, szybko zleciało i uplasowałaś się w czołówce naszego ogrodowiskowego peletonu.

A ja już byłam w nowym wątku

Bądź taka jaka jesteś, nie zmieniaj się i dalej pisz bajki i wiersze

Kompozycja dla Ciebie



Dziękuję Danusiu za miłe słowa i piekną kompozycję. Co do bajek i wierszy , nie wiem czy jeszcze chcecie je czytac a i o tematy coraz trudniej.W moim ogrodzie wiele się nie dzieje ale zobaczymy, moze jednak bedzie o czym pisac i może ktoś jeszcze będzie chciał to czytac???? Dziękuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies