Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 20:41, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Po pierwsze przepraszam za słoną pomyłke....miałam na myśłi wianki.....a napisałam wieńce
Sam z siebie się śmiałam...... ale po mnie wszystkiego się można spodziewać. W czasach psiania kartek świątecznych z zyczeniami... przy kolejnej kartce stwierdziłąm, że te teksty sa nuden i takie same...a kazdemu chciałoby się coś od siebie, oryginalnego...i tak napisałam oryginalnie, że ze świat Bozego nArodzenia zrobiłam kartki na święta wielkanocne .....albo odwrotnie.....
Najgorzej, że je wysłąłąm i dopiero adresaci mi powiedzieli jakie głupoty popisałam
Dlateg ojeszcze raz Bożenki sorki za te moje wieńce


Podobaja mi się Twoje pomyłki , przynajmniej jest smiesznie. Przyjechały rh?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaBK 20:44, 27 mar 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Kolorowo jest już w Twoim ogrodzie.... ślicznie....i wianek jak najbardziej udany Kwiatki w domu nie mogą doczekać się cieplejszych dni ... całkiem jak my wszyscy Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
hanka_andrus 20:59, 27 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śliczniusie!Ale ta biała...powalająca!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 21:01, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Śliczniusie!Ale ta biała...powalająca!


Bardzo liczę na urodę tej białej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
andziulka 21:13, 27 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Wpadlam na chwilę się przywitać, ale już zmykam do łóżka. Chyba mnie przewiało dziś zrobilam kawal dobrej roboty. Jutro wrzucę zdjęcia
Dobranoc
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Bogdzia 21:17, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
andziulka napisał(a)
Wpadlam na chwilę się przywitać, ale już zmykam do łóżka. Chyba mnie przewiało dziś zrobilam kawal dobrej roboty. Jutro wrzucę zdjęcia
Dobranoc


W takim razie do jutra i weź coś żebyś się nie rozchorowała.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ircia 21:18, 27 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdziu - u Ciebie zawsze jest co podziwiać Wianki bardzo, bardzo pomysłowe i wprowadzają od razu w wiosenno-świąteczny nastrój. Ech - ja tak nie potrafię
____________________
Ogród Irci
Bogdzia 21:25, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaBK napisał(a)
Kolorowo jest już w Twoim ogrodzie.... ślicznie....i wianek jak najbardziej udany Kwiatki w domu nie mogą doczekać się cieplejszych dni ... całkiem jak my wszyscy Pozdrawiam serdecznie


Agnieszko gdzies mi umknęłas- przepraszam. Fajnie że zajrzałas.Już ide zobaczyc co u Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 21:26, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj Bożenko ja dopiero godzinkę temu do domu zawitałam. Oj jak bardzo mi ogrodu i Was brakowało
Czy takie lediwe kupione piwonie mają szansę zakwitnąć w pierwszym roku? To niesamowite , myślałam, że ze dwa sezony trzeba czekać?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 21:31, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ircia napisał(a)
Bogdziu - u Ciebie zawsze jest co podziwiać Wianki bardzo, bardzo pomysłowe i wprowadzają od razu w wiosenno-świąteczny nastrój. Ech - ja tak nie potrafię


Irenko , nie zartuj czego nie potrafisz? Wziełam zeschnięte trawy, ułożyłam w długi pasek cienkim sznurkiem owijałam żeby się to trzymało kupy, zamknęłam koło. Znów nitką przyczepiłam bukszpan i bazie i wetknęłam za sznurek pozostałe elementy. Nie było nawet 10 minut pracy. Spróbuj z byle czego trawy , miękkich gałazek róznych drzew i krzaków i ozdoby jakie masz lub kupisz kurczakowo- świąteczne i po robocie, chyba że masz bardziej ambitne plany to pogłówkuj więcej .pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies