Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 19:21, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Nie ma to jak przypadek, zawsze coś ispirujacego do głowy wpadnie i stąd te udane wianki!
Bożenko, a z tymi piwoniami, to już naprawdę szok! Gotowe przekwitnąć zanim je w ogrodzie posadzisz! I przekwitną! Ale zapach w domu snuć się będzie


Mnie tam wszystko jedno czy zakwitna w ogrodzie czy w domu.Niech kwitna gdzie maja ochotę, zawsze sa mile widziane. Jesli zakwitną pokażę, ale tak na prawdę powinno się im te paczki oberwac żeby były mocniejsze, ale chyba tego nie zrobie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:23, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hania napisał(a)


Haniu witam Cie serdecznie i tez sie usmiecham do Ciebie jak zwykle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
weronika77 19:40, 27 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)
[img


Witaj Bodziu, piękne Twoje wiosenne kwiatuszki, najładniejsze te przylaszczki, a odmian krokusów masz jak w ogrodzie botanicznym.
Też posadziłam przylaszczki niebieskie, ale jakoś nie mają ochoty kwitnąć.
I moje krokusy w tym roku jakieś mizeroty. Chyba mój mąż przesadził z nawozem pieczarkowym, i dał za dużo. Róże też u mnie wyglądają słabo. Usiadłam dzisiaj przed komputerem, żeby złożyć nowe zamówienie, ale może jeszcze ze dwa dni się wstrzymam, a nuż się coś zazieleni. Pozdrawiam wiosennie moimi krokusikami.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Bogdzia 19:52, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
weronika77 napisał(a)

[img


Witaj Bodziu, piękne Twoje wiosenne kwiatuszki, najładniejsze te przylaszczki, a odmian krokusów masz jak w ogrodzie botanicznym.
Też posadziłam przylaszczki niebieskie, ale jakoś nie mają ochoty kwitnąć.
I moje krokusy w tym roku jakieś mizeroty. Chyba mój mąż przesadził z nawozem pieczarkowym, i dał za dużo. Róże też u mnie wyglądają słabo. Usiadłam dzisiaj przed komputerem, żeby złożyć nowe zamówienie, ale może jeszcze ze dwa dni się wstrzymam, a nuż się coś zazieleni. Pozdrawiam wiosennie moimi krokusikami.


Piękne Twoje krokusy nie wiem dlaczego na nie narzekasz. U mnie tez jakies niskie w tym roku a jeden gatunek ma paki które zasychają i nie rozwijają sie nie wiadomo dlaczego.No ale trzeba się cieszyc z tego co jest a przylaszczek mam kilka jedne wieksze drugie mniejsze i z różna iloscią kwiatków i wcale o nie nie dbam bo one juz tu rosły jak kupiłam działke choc to nie był ogród tylko pole orne.Rosna tez dziko w lesie .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 20:24, 27 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko,Piwonia musi zakwitnąć w domu,już jej niewiele brakuje do otwarcia sezonu!Jestem ciekawa koloru!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bogumila 20:29, 27 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piwonie rewelacja...zadziwia nas przyroda swoją siłą przetrwania.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
EPODLAS 20:30, 27 mar 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Czy ja dobrze widzę, że peonia ma pąk? Ja też w zeszłym roku kupiłam peonię w kapersie i wsadziłam do doniczki. Jestem bardzo ciekawa jak przeżyła zimę. Muszę przyznać że nie była zbyt okazała.
____________________
Mój ogród
Bogdzia 20:30, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko,Piwonia musi zakwitnąć w domu,już jej niewiele brakuje do otwarcia sezonu!Jestem ciekawa koloru!


Jeśli będą takie jak pisało na opakowaniu to jedna jest czerwona a druga biała pojedyncza. Zaraz zrobię zdjęcia kartoników tych co maja pączki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:39, 27 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Po pierwsze przepraszam za słoną pomyłke....miałam na myśłi wianki.....a napisałam wieńce
Sam z siebie się śmiałam...... ale po mnie wszystkiego się można spodziewać. W czasach psiania kartek świątecznych z zyczeniami... przy kolejnej kartce stwierdziłąm, że te teksty sa nuden i takie same...a kazdemu chciałoby się coś od siebie, oryginalnego...i tak napisałam oryginalnie, że ze świat Bozego nArodzenia zrobiłam kartki na święta wielkanocne .....albo odwrotnie.....
Najgorzej, że je wysłąłąm i dopiero adresaci mi powiedzieli jakie głupoty popisałam
Dlateg ojeszcze raz Bożenki sorki za te moje wieńce
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:40, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Haniu, Bozenko ,Bogusiu to sa te piwonie które maja pączki.



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies