Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 14:07, 16 wrz 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
południe jest jak ogród sąsiada na wprost
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
magnolia 14:15, 16 wrz 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
bardzo zgrabnie to wygląda. Niższa odmiana grujecznika by pasowała, tylko podkrzesana od dołu, żeby gałęzie nie kladły się na hortki. Jeszcze jest odmiana grujecznika Glow Ball
____________________
abiko 14:30, 16 wrz 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
właśnie szukam takiej albo wyżej szczepionej, żeby się jednak nie kładł. Glow Ball jest kulisty z tego co widzę, chyba zajmie za dużo miejsca.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Ozz 17:28, 16 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Magnolia - wow, a gdzie taką kupić? Bo przyznam, że ja trafiłam na swoją odmianę zupełnym przypadkiem i jeszcze musiałam po nią pojechać pod Katowice i przeboleć, że jest brzydko zaszczepiona, bo były tylko 3 sztuki
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ozz 17:30, 16 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A nie chcesz pod grujecznikiem jakichś niewysokich trawek posadzić? Fajnie do wrzosów by pasowały chyba.

A wymyśliłaś już coś na skarpę?

p.s. na trzykrotkę to mam nawet miejsce już przygotowane
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
abiko 12:08, 17 wrz 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ozz napisał(a)
A nie chcesz pod grujecznikiem jakichś niewysokich trawek posadzić? Fajnie do wrzosów by pasowały chyba.

A wymyśliłaś już coś na skarpę?

p.s. na trzykrotkę to mam nawet miejsce już przygotowane


Chciałabym się zasłonić trochę od sąsiadów, bo wiesz, że tam jak na patelniNo mogę dać miskanta, bo mi ten przy tarasie się rozrósł masakrycznie..
Skarpa ta od wrzosowiska to będzie właśnie wrzosowisko cd. potem jest ta różanka z okrywowymi i nie tylko różami, a potem druga część skarpy, którą chcę bylinową. Tylko jeszcze się nie zabrałam za porządki na niej. Inspiracji nazbierałam, tylko jakoś nie mogę je złożyć w całość

A doniczka czeka.. muszę Ci ją przywieźć.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 15:44, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
abiko napisał(a)


Chciałabym się zasłonić trochę od sąsiadów, bo wiesz, że tam jak na patelniNo mogę dać miskanta, bo mi ten przy tarasie się rozrósł masakrycznie..
Skarpa ta od wrzosowiska to będzie właśnie wrzosowisko cd. potem jest ta różanka z okrywowymi i nie tylko różami, a potem druga część skarpy, którą chcę bylinową. Tylko jeszcze się nie zabrałam za porządki na niej. Inspiracji nazbierałam, tylko jakoś nie mogę je złożyć w całość

A doniczka czeka.. muszę Ci ją przywieźć.


Aga ale wiesz że miskanty na wiosnę się ścina i do czerwca to one malutkie dopiero w lecie zaczynają mocniej rosnąć i teraz osiągają rozmiar max - czyli raczej po sezonie- to nie wiem czy dobrze Cię wysłonią?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ozz 21:17, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ja bym jakąś turzycę chyba walnęła

To wiesz, zaglądnij na kawę jak będziesz jechać do tej szkółki
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
abiko 10:33, 18 wrz 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)


Aga ale wiesz że miskanty na wiosnę się ścina i do czerwca to one malutkie dopiero w lecie zaczynają mocniej rosnąć i teraz osiągają rozmiar max - czyli raczej po sezonie- to nie wiem czy dobrze Cię wysłonią?


Masz Sylwia rację.. siłuję się z nimi co roku teraz sobie siekierę kupiłam;P

To co.. dalej te hortkiależ się ich uczepiłam.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 19:19, 18 wrz 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Wyjątkowo wcześnie dotarłam do domu to pokażę co kwitnie jesiennie, choć szału nie ma.

Whilliam She. pomimo tego, że przeszedł swoje i bardzo ucierpiał przez mszyce, wypuściła kolejne pąki i kwitnie niesamowicie.

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies