Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

renatamama3 08:23, 22 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Pogratuluj synowi , gdzie ten konkurs w szkole ? jeśli tak to troszkę utrze nosa wychowawczyni.

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Gardenarium 08:54, 22 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pytanie do Magnoli, może zajrzy Co dać powojnikom w nogi, tym botanicznym? bo ja zaplanowalam sobie właśnie powojnik przy barierce i wejściu na taras od ogrodu, ale tam jest wystawa poludniowo-zachodnia jednak. Rabata ma być z piwoniami, trawami, bukszpanem i czymś niebieskim

A może ja odpowiem?

Dodaj piwonie. Będą dobrze cieniowały "nogi".

Powojniki botaniczne często tworzą takie "kołtuny" - dobrze je połączyć z trzmieliną Fortunego która jest zimozielona o potrafi się wspinać razem z nimi maskując brzydotę łodyg.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abiko 09:27, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gratuluję synusiowi A nie mówiłam, że zdolny chłopak


po mamie ;P
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 09:27, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
babka napisał(a)
Cześć
Nie było mnie tu wcześniej ale już jestem


Ola witaj, bardzo mi miło, ja do Ciebie zaglądam, ale wiesz, zawsze się nie pisze
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 09:31, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Seba no wreszcie jakieś zdjęcia będą Bo ja FB nie mam

Nie złapałeś, mądry chłopak jesteś
Idę zaraz do Ciebie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 09:33, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
renatamama3 napisał(a)
Pogratuluj synowi , gdzie ten konkurs w szkole ? jeśli tak to troszkę utrze nosa wychowawczyni.



Ze szkoły, ale Domu Kultury.
Nie wiem.. na razie efekt taki, że Pani mnie nie zauważa Dalej się kłaniam jednak
Mąż dobry, ja zła..

Jestem z niego dumna, a dzieci trzeba chwalić, nawet jak nie zawsze wychodzi i popychać do przodu, to kiedyś przyniesie rezultat jak będą dorosłe
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 09:39, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Gardenarium napisał(a)
Pytanie do Magnoli, może zajrzy Co dać powojnikom w nogi, tym botanicznym? bo ja zaplanowalam sobie właśnie powojnik przy barierce i wejściu na taras od ogrodu, ale tam jest wystawa poludniowo-zachodnia jednak. Rabata ma być z piwoniami, trawami, bukszpanem i czymś niebieskim

A może ja odpowiem?

Dodaj piwonie. Będą dobrze cieniowały "nogi".

Powojniki botaniczne często tworzą takie "kołtuny" - dobrze je połączyć z trzmieliną Fortunego która jest zimozielona o potrafi się wspinać razem z nimi maskując brzydotę łodyg.


Danusiu bardzo mi miło
Ok, dodam piwonię w nogi, myśle, że będzie jej tam nawet dobrze. Tylko czy trzmielina nie 'zadusi' powojnika? Te kołtuny są takie 'słodkie' jak mówi moja córka
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Katkak 09:40, 22 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gratulacje dla Krzysia, ale super .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
renatamama3 11:04, 22 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
abiko napisał(a)


Ze szkoły, ale Domu Kultury.
Nie wiem.. na razie efekt taki, że Pani mnie nie zauważa Dalej się kłaniam jednak
Mąż dobry, ja zła..

Jestem z niego dumna, a dzieci trzeba chwalić, nawet jak nie zawsze wychodzi i popychać do przodu, to kiedyś przyniesie rezultat jak będą dorosłe



Czyli informacja doszła do pani .Pewne typy tak mają i tyle nie przeskoczysz ,a będziesz się tylko denerwowała .Mój eM też cacy ,bo brał karteczkę z ocenami i nie dyskutował ,nie zadawał pytań ,wygodny petent .
Ja, nawet zdenerwowana po pewnym zebraniu ,umówiłam się na spotkanie ja + syn z wybitną panią Cieszyńską ,najpierw rozmowa ze mną ,czyli co mnie niepokoi ,mnie niepokoiło tylko że sz nie wymawia ,opowiedziałam czym mnie bombarduje non stop wychowawczyni ,badanie trwał 1,5 godziny, diagnoza będzie dysleksja i prawdopodobnie dysgrafia ,sprawdziło się .Panią olać ,wszystko powyżej przeciętnej ,wiedza o świecie ,historii wielka ,była pod wrażeniem ,wtedy miał 8 lat .Do dzisiaj a jest w drugiej gim ,uwielbia geografię ,wos ,historię ,a polskiego nie cierpi .Na 5 urodziny poprosił o globus ,większość dzieci pewnie w tym wieku ,nawet nie wie co to jest .Właśnie ostatnio oznajmił ,że wybrał szkołę średnią ,zobaczymy co z tego wyjdzie .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
abiko 11:06, 22 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Globus na urodziny Tylko się cieszyć z takich dzieci Renia
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies