Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

Wieloszka 14:50, 12 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Rafał, machnij ten rysuneczek dla Abiko raz jeszcze - Tobie to tak dobrze idzie Tylko bez stożka i kulek, zawijasek przesunięty w stronę schodów i taki bardziej zawinięty i więcej traw po obu stronach miłorzębu. Ależ mam wymagania
Abiko - Rafał zaproponował zamiast ekranu z cisa kratkę z bluszczem. To na pewno tańszy i "szybszy" pomysł na zasłonięcie. Dodatkowo bluszcz mógłby się piąć po ścianie ze schodami i byłoby piękne tło dla roślin z każdej strony No ja wciąż męczę z tym zawijaskiem bo mi on tam tak pasuje...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
abiko 14:55, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Wieloszka napisał(a)
Rafał, machnij ten rysuneczek dla Abiko raz jeszcze - Tobie to tak dobrze idzie Tylko bez stożka i kulek, zawijasek przesunięty w stronę schodów i taki bardziej zawinięty i więcej traw po obu stronach miłorzębu. Ależ mam wymagania
Abiko - Rafał zaproponował zamiast ekranu z cisa kratkę z bluszczem. To na pewno tańszy i "szybszy" pomysł na zasłonięcie. Dodatkowo bluszcz mógłby się piąć po ścianie ze schodami i byłoby piękne tło dla roślin z każdej strony No ja wciąż męczę z tym zawijaskiem bo mi on tam tak pasuje...
Rafał nie masz wyjścia machnij od ręki jak będziesz miał chwilę
Aguś bluszcz nawet mam, nie wiem jaki ale coś tam jest, ale..tam jest słońce, a bluszcze raczej cień wolą chyba? Ja się zgadam na zawijasek mam już nawet lekcje z robienia przecież
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
profus 15:08, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
OK. Jutro spróbuję narysować odręcznie ołówkiem bo dzisiaj już chyba nie zdążę. Czyli jak: bez kulek, miłorząb w zawijasku, żurawki dookoła i trawy ? Może hortensja gdzieś ?
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
abiko 15:21, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
ale będziesz z nami miał nie, hortensja nie, może być cyprysik groszkowy żółty..i oczywiście na kratce bluszcz
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
profus 15:45, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
właśnie narysowałem ale z hortensją, żurawkami i ekranem z cisa. Tak sobie mi wyszło. Chyba zdążę zeskanować.mam 10 min.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
profus 15:52, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Proszę.

Pozdrawiam.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
Wieloszka 07:18, 13 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Jak dla mnie super! Abiko - co Ty na to?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ell 07:35, 13 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
A ja wole stożek i kulki niż zawijasek.
Abiko znów będzie miała kilka projekcików i dylemat co zrobić, bo to ładne i tamto też.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Wieloszka 07:45, 13 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No nie zazdroszczę jej podejmowania decyzji
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
zbigniew_gazda 07:48, 13 gru 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Też obserwuję Wasze zmagania i ciekawy jestem końcowego rozwiązania. Teraz zima przesuwa się i coraz dłuższa jesień. Róbcie tak , aby na zimę rabatka była równie piękna i kolorowa jak w lecie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies