Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 23:21, 11 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Wieloszka napisał(a)
Wg mnie z miskantem będzie super, tylko niestety dopiero od lipca To co planujesz posadzić przed miskantem na szczęście będzie zdobiło dużo wcześniej Ja wciąż głosuję na wcześniejszą wersję - z zawijaskiem bukszpanowym, z tym, że zamiast cisa miskant. A może zamiast pojedynczego miskanta 3szt. trochę niższych traw (np.rozplenic), które stworzą pośrednie piętro, takie tło dla miłorzębu? Wydaje mi się, że górna część miskanta(wyrastają na 1,5m) skryje się za kulką liści miłorzębu (bo piszesz, że nie chcesz, aby miłorząb był wysoko szczepiony). Co o tym myślisz?
Hmmm no właściwie czemu nie, rozplenice też są fajne
Wrzucam zdjęcie, może to coś pomoże

to ma być to miejsce gdzie teraz stoją donice z ziołami, oczywiście do zmiany

A weszłam tylko na forum, aby zobaczyć wianki Kasi) a tu masz wsiąknę jak zwykle
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 23:26, 11 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
A jak już mowa o wiankach to pokaże wam jesienny z ubiegłego roku, (szydełkowy) bo nowy dopiero w planach.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Wieloszka 08:34, 12 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No i po zobaczeniu zdjęcia dalej jestem za wersją: trawy, przed nimi miłorząb na pniu (szczepiony na wys. min.1,6m) w zawijasku bukszpanowym wypełnionym żurawkami (min.2 kolory)
Hej ludziska, a jakieś inne pomysły - przecież Abiko musi mieć z czego wybrać

Piękny ten Twój wieniec szydełkowy Sama robisz takie cuda na szydełku?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Dzidka 08:59, 12 gru 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
abiko napisał(a)
A jak już mowa o wiankach to pokaże wam jesienny z ubiegłego roku, (szydełkowy) bo nowy dopiero w planach.



Ależ ciekawy ten wianek,
Jeszcze takiego / czytaj szydełkowego/ nie widziałam,
____________________
Dzidka - To właśnie tu
abiko 09:20, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Wieloszka napisał(a)
No i po zobaczeniu zdjęcia dalej jestem za wersją: trawy, przed nimi miłorząb na pniu (szczepiony na wys. min.1,6m) w zawijasku bukszpanowym wypełnionym żurawkami (min.2 kolory)
Hej ludziska, a jakieś inne pomysły - przecież Abiko musi mieć z czego wybrać

Piękny ten Twój wieniec szydełkowy Sama robisz takie cuda na szydełku?


Wieloszko, dlatego mi tam trawa pasuje Nawet jak pojawi się dopiero w lipcu to i tak będzie miłorząb. Ale ja nie umiem robić takich zawijasków

Robię, nic szczególnego, ale mi sprawia frajdę
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
noemi 10:22, 12 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Abiko zawijasek nie taki bardzo trudny... Danusia pokazywała ( jak będę miała więcej czasu to Ci prześle linki) ... ja robiłam, wytłumaczę Ci wszystko co i jak ... a bardzo ładnie wygląda, szczególnie teraz zimą...jak w ogrodzie pusto a zimozielone to zimozielone
____________________
ogród magdalenka
abiko 10:36, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
To trzymam za słowo Czyli zawijasek na miłorzębie, postanowione, dalej jednak nie wiem jak rozplanować tył.. Ta dziura będzie zakryta kratką, do pewnego momentu mają być róże pnące, ale co za miłorzębem? a może dać coś wzdłuż barierki?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
popcorn 10:40, 12 gru 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja bym z tylu posadziła ekran z cisa- żeby zakryć te wnękę i te baniaki z lewej. A przed nim to co proponowała Wieloszka
Kratka jest ażurowa, nawet jeśli obrosną ja róże to i tak będzie tyły widać...
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
abiko 10:45, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
popcarol napisał(a)
Ja bym z tylu posadziła ekran z cisa- żeby zakryć te wnękę i te baniaki z lewej. A przed nim to co proponowała Wieloszka
Kratka jest ażurowa, nawet jeśli obrosną ja róże to i tak będzie tyły widać...
pozdrawiam!


Beczek nie będzie one będą wkopane, tam będzie pusta przestrzeń zamknięta aby dzieci nie weszły
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Wieloszka 10:48, 12 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nigdy zawijaska nie sadziłam (prostek obwódki tylko), więc nie będę się wymądrzać Ale skoro inni dają radę - Ty też na pewno sobie poradzisz!!!
Jeśli wnęka ma być zasłonięta - to tak jak Karolina jestem za ekranem z cisa, tylko musiałabyś zainwestować od razu w duże sztuki, żeby rzeczywiście zasłoniły to co trzeba No ale jakby była ten ekran - to hulaj dusza Prawie wszystko przed nim pasuje
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies