Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

MartaCho 07:38, 23 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Dziewczyny cudowne jesteście! Jak można się do Waszej grupy dopisać? Jakieś wkupne ciasto rabarbarowe z kruszonką byłoby w porządku? Nie.. trochę za słabo jednak. Ale coś wymyślę na pewno!
Wróciłam do zdjęcia grupowego i się uśmiałam- faktycznie jesteście jak kobiety pracujące, co żadnej pracy się nie boją Cudne!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anpi 10:34, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Iwonki elaborat nakreślił atmosferę, po prostu nie mogłam powstrzymać się od śmiechu czytając!!! Choć oglądając pierwszy raz fotki wcale do śmiechu mi nie było
Tak jak Magdziu piszesz, szkoda, że mamy do siebie tak daleko ( prawie 500km ), chętnie dołączyłabym do Was w jakiejś stylówce ogrodowej i pomogła w tej akcji Czuć przez monitor, że mimo chłodu atmosfera była gorąca A znając Was trochę to aż zatęskniłam mocniej, napewno pozytywnej energii nie brakowało!
Sama w sobotę miałam pomoc swojego krasnala i krasnoluda( troszkę szwankuje mi kolanko i
biodro)więc wiem jaka to radość z pomocy Były większe wykopki, ale to u siebie napiszę.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kasya 10:39, 23 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Takie towarzystwo rozwiewa wszystkie smutki
Buziak dla was
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kordina 11:10, 23 kwi 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4744
Madziu wcale się nie dziwię, że się wzruszyłaś, mnie samą to wszystko wzruszyło tylko czytając takie momenty życia w dzisiejszym materializmie, czasu celebrytów, podnoszą wiarę w Człowieczeństwo. Dziękuję
Jak widać takie działania mają MOC o wiele większą niż tą widoczną rzeczywistą
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
GorAna 22:43, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dziewczyny jesteście Wielkie
Właściwie taka powinna być normalność
Widać nie wszyscy błądzą w ślepych zaułkach
Zdrówka Madziu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margo2 22:51, 23 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 799
Tylko pozazdrościć. Wspaniała ekipa.
Szkoda, że tak daleko mieszkacie. Rok temu bardzo byście się przydały
Czytam o jakiejś torbie must have, co to takiego?

Czytam, że Krasnoludek chyba zaczyna matury.
Trzymam kciuki.
Dla mnie to był najgorszy egzamin życia
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
anpi 00:02, 24 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Chodzi zapewne o ogrodową zieloną torbę, którą dzierży w dłoniach Anitka na zdjęciu grupowym dziewczyn ( str. 625)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 08:03, 24 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Dziewczyny Już grupowo dziękuję za moją rewelacyjną ekipę

wierzę w to ,że jakbyście bliżej mieszkały ,to też byście wpadły z odsieczą na hasło

Dziewczyny mnie znają i wiedzą ,że za długo na tyłku nie wytrzymam i gdyby nie ich pomoc ,to sama już zaczęłabym rwanie chwastów ,pomimo zaleceń oszczędzania się

Tu są same fajne Babki na tym forum

Pogoda nadal do bani ,w szklarni palą mi się znicze -
zastanawiam się ,czy nie spryskać trawnika na chwasty ,ale po południu ma padać ,więc nie ma sensu chyba ....

Ania tak -chodzi o zieloną torbę Anitki
Gosia -krasnoludek ma maturę zaraz-dlatego narazie jej nie gnębię sama się stresuję i za nią

Ania z Kamiennego kręgu Dziękuję a wiesz ,że zaglądam czasem do Ciebie -tylko po cichaczu ,bo nie jestem w stanie czasowo wszędzie pisać -musiałabym być tu 24 godz na dobę

Bożenka Pięknie napisałaś -takie momenty powodują ,że można uwierzyć ,że są jeszcze Ludzie dobrego serca

Marta myślę ,że po prostu trzeba się zacząć z nami spotykać na żywo wtedy na pewno bardziej można się poznać ale ciasto z kruszonką -czemu nie
Jakbyś chciała jakiś traw -to ja chętnie się podzielę -bo mam juz ich za dużo -ale musiałabyś do mnie przyjechac i je sobie wykopać

Kasia buziaki i dla Ciebie -trzymaj się Kochana -blisko siebie masz też dużo dobrych duszyczek

Kochane -jeszcze tylko tak wspomnę -pilnujcie swojego zdrowia ,raz w roku trzeba sobie nawet samemu zrobić przegląd techniczny -morfologia ,cycki ,babskie sprawy -obowiązkowo trzeba pilnować -profilaktyka jest bardzo ważna -a jak same siebie nie dopilnujecie ,to nikt za Was tego nie zrobi ...wiem ,że czasem jest ciężko ,ale lepiej być przeczulonym ,niż lekceważącym

Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 10:33, 24 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Madzia, ale miałaś piękną niespodziankę ❤️
Dziewczyny, dla Was ukłony do samej ziemi, wielki szacunek za pracę w taką pogodę ❤️❤️❤️❤️❤️

A do mnie się zmawiają jakieś ONE tylko na szaber
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margo2 11:11, 24 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 799
Agatorek napisał(a)
Madzia, ale miałaś piękną niespodziankę ❤️
Dziewczyny, dla Was ukłony do samej ziemi, wielki szacunek za pracę w taką pogodę ❤️❤️❤️❤️❤️

A do mnie się zmawiają jakieś ONE tylko na szaber


Aga, ale to pewnie w ramach pomocy, żebyś miała mniej roboty i zmartwienia, czy przezimuje, czy nie zachoruje
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies