Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 23:13, 05 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Wafel napisał(a)
Jakie irysy teraz kwiną?


Asia -u mnie zaczęły zwykłe niebieskie -chyba syberyjskie i z bródkowych białe ....a i żółte też mi już kwitną



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:17, 05 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Rojodziejowa napisał(a)
Kuklikami jestem zachwycona Ta grupa irysków też super ogląda.
Fotki super, rób nam tak dalej


Asia Dziękuję

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 23:21, 05 maj 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7331
Same pięknoty pokazujesz.


Madzia jak sie zachowują/wyglądają kosaćce syberyjskie po kwitnieniu

Co do nich pasuje bo nie wiem z czym je połączyć. Mam 18 doniczek sadzonek na nową rabatę.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 23:45, 05 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Magleska napisał(a)


Daga tak ,to łany kuklików Bell Bank -dostane od Anitki i Moni -dzielone na małe części w zeszłym sezonie i w tym tak szaleją -oby tak im zostało ,bo są boskie

Zdrowie już coraz lepiej -jeszcze jedna konsultacja ,ale chyba operacja wystarczyła aby pozbyć się dziada oby ....


Dzięki za info - kukliki boskie
Za zdrowie - wszyscy trzymamy kciuki, będzie dobrze
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
agapant 05:38, 06 maj 2024


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Magda jestem zachwycona harmonią Twojego ogrodu. I za każdym razem wspominam Twoje pierwsze fotki na forum.
Ile już kolorów, u nas jeszcze trzeba czekać na iryski.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
TAR 10:09, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7609
Cudo Ale to juz wiesz. Zamowilas te kuksy Alba? Moje po wczorajszym deszczu w oczach rosna.
Uroczo wygladaja te niebieskie iryski, ciesz sie ze tez je posadzilam, na razie pojedynczo ale wiem, ze z czasem kepka sie zrobi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 14:05, 06 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Świetne pooperacyjne wieści przekazujesz. Kamień z serca mi spadł. Tobie pewnie też. Ogród daje Ci mnóstwo radości i to widać po zdjęciach.
Zaproszenie azalii na rabaty było dobrym posunięciem. Te pomarańczowe wnoszą sporo energii, podobnie jak później trojeśc bulwiasta. Pomarańczowy pasuje do Twojego ogrodu. Świetnie prezentują się irysy syberyjskie. Pięknie kwitną. Miałam ich sporo u siebie, niestety z sezonu na sezon kwitną coraz skromniej, bo nie są już tak nasłonecznione jak wcześniej.
Wieczornik damski wpadł i w moje oko. Szkoda wielka, że to bylina dwuletnia, a nie wieloletnia. Mnie brakuje cierpliwości do czekania na siewki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
nicol21 17:06, 06 maj 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Masz tych wszysktich piękności u siebie! Cudnie rosną.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Margo2 23:45, 06 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
Też się cieszę, że idzie ku lepszemu.
Ale dalej trzymam kciuki.
Dałaś czadu tymi zdjęciami. Jest pięknie
Piękne kukliki.
Moje zastrajkowały w tym roku. Kępa duża, a tylko jeden kwiatek. Chyba czas je podzielić
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magleska 07:02, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
LIDKA napisał(a)
Same pięknoty pokazujesz.


Madzia jak sie zachowują/wyglądają kosaćce syberyjskie po kwitnieniu

Co do nich pasuje bo nie wiem z czym je połączyć. Mam 18 doniczek sadzonek na nową rabatę.


Lidka

Po kwitnieniu zaczynają powoli brzydnąć -ja jak są już takie rozłażące się i zżółknięte ścinam je do zera -badylki po kwiatach sobie zostawiam do suszonych dekoracji ( uwielbiam ) i dość szybko mi odrastają i wyglądają jak kępki traw
nie mam dobrej fotki ,ale to chyba z września -za psicą je widać już odrośnięte -ścinam chyba w lipcu ( nie pamiętam dokładnie )



u mnie rosną najlepiej tam ,gdzie jest mokro i byle jak

mam je podsadzone hakonkami i pomiędzy są hortensje i klony (na rabacie przy placyku basenowym )



a na rabacie przy placyku ogniskowym mam różne rośliny -kocimiętki ,bodziszki ,trawy hakone ,irysy -misz masz na całego







____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies