Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki.

Narsilia 09:44, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
Róże i miskanty
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 09:48, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
Moje małe już odkrywa uroki jesieni wrzesień 2023
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 09:49, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
No i cóż oto Listopad 2023 zimowa sceneria
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 09:50, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
Rabata frontowa
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 09:53, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
W oto jesteśmy styczeń 2024 tacy goście nas odwiedzali
Planów jest mega dużo na ten rok , postaram się wstawić zestawienie z drona to co było planowane a jest zrobione i całą listę nowych pomysłów liczę na wasza pomoc
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
DariaB 10:06, 14 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Klaudia za Tobą intensywne miesiące. Gratuluję potomka, niech zdrowo rośnie! Widzę, że popełniłyśmy podobny błąd zakładając rabaty przed ukończeniem prac wokół domu, miałam podobnie z kostką jak Ty, musiała dowozić ziemi i plantować na nowo, znam ten ból
Masz sporo zimozielonych roślin i tworzą już fajny szkielet ogrodu. Z czasem uzupełnisz sobie rabaty trawami i bylinami i będzie pięknie. Mnie też bażant odwiedza
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
anuska2507 10:58, 14 lut 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Cześć Klaudia, widać, że dobrze sobie poradziłaś z trudnymi początkami, teraz już będzie z górki Synek już pewnie chodzi, latem będzie mógł biegać w ogrodzie i "pomagać" rodzicom Ja mam dwójkę pomocników (6 i 2,5 roku), czasem trudno przy nich wyskoczyć do ogrodu, ale czasem dzielnie towarzyszą nam w pracach.
Też mam w sąsiedztwie bażanty, a do tego sarny, dziki, lisy - cały leśny zwierzyniec
Jestem ciekawa Twoich planów i trzymam kciuki za realizację.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
MartaCho 11:10, 14 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Cześć Klaudia, witam się i ja serdecznie!
Z doświadczenia Wam powiem, że chęć pomocy dzieci w ogrodzie niestety mija w okolicach 10 roku życia, więc jeśli chcą po swojemu działać, to korzystajcie z tego wspólnego czasu
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 11:16, 14 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
MartaCho napisał(a)
Cześć Klaudia, witam się i ja serdecznie!
Z doświadczenia Wam powiem, że chęć pomocy dzieci w ogrodzie niestety mija w okolicach 10 roku życia, więc jeśli chcą po swojemu działać, to korzystajcie z tego wspólnego czasu

Marta sama prawda, a u niektórych dzieci się w ogóle ta chęć nie pojawia Ostatnio mi moja córka powiedziała "mamo, ale to tylko ty kochasz ogród" no więc ...
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Narsilia 19:24, 14 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
Dziękuję dziewczyny za odwiedziny ja żeby nie było jak są wolne chwile na drzemce to poza ogrodowiskiem ,obowiązkowa lektura
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies