Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

Wiaan 23:02, 19 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
olciamanolcia napisał(a)
W sobotę wezmę panele podłogowe ze strychu i „zrobię „z nich płyty.
Wiaan na takich kilka kwadratów z czterech płyt - to są 80- tki nie ma aż tyle miejsca po znowu będę miała beton a tego chcę uniknąć.
Tam wbrew pozorom jest Ok 35 m2 do popisu


Na zdjęciu nie wydają się takie duże dobry pomysł jak masz panele, wtedy najlepiej zobaczysz jak by to wyglądało i Tobie sie musi podobać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 17:15, 20 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Czuję niedosyt hiacynty trafia na skarpę czosnki w nową rabatę a tulipany przed dom

)

Tu zagoszczą

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 18:15, 20 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150




____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Mirka 18:23, 20 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)
Czuję niedosyt hiacynty trafia na skarpę czosnki w nową rabatę a tulipany przed dom

)

Tu zagoszczą

Fajne miejsce im znalazłaś
Ja już w weekend posadziłam jeszcze mi cztery paczki czosnków na ten weekend zostało.
Planuję jeszcze z wyprzedaży coś upolować
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
olciamanolcia 18:46, 20 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
W sumie to są posadzone już na skarpie ale do połowy. Cześć skarpy od schodów była robiona zeszłej wiosny

Tu zdjęcie sprzed dwóch sezonów - jeszcze trawy brak na dole
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
edi75 17:30, 21 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2180
Witaj Justynka.Patent na cebuli super,napewno wykorzystam w przeszłym sezonie.Twój ogród jest bardzo ładny....posiadasz wszystkie rośliny które uwielbiam.Trawy..hortensje...I Jeszcze domek ładny
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Wiaan 18:10, 21 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Zestaw kolorystyczny cebul superowy w mojej biedrze już tylko szczątki, dobrze że kupowałam wcześniej. Jakie białe polecasz bo ja kompletnie nie wiem jakie mam u siebie te co wrzucałam fotkę.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 21:18, 21 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
edi75 napisał(a)
Witaj Justynka.Patent na cebuli super,napewno wykorzystam w przeszłym sezonie.Twój ogród jest bardzo ładny....posiadasz wszystkie rośliny które uwielbiam.Trawy..hortensje...I Jeszcze domek ładny


Witaj Dziekuje bardzo za miłe słowa) Róże masz piękne) i ten krzew z pomarańczowymi kwiatkami mnie urzekł)
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 21:33, 21 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Wiaan napisał(a)
Zestaw kolorystyczny cebul superowy w mojej biedrze już tylko szczątki, dobrze że kupowałam wcześniej. Jakie białe polecasz bo ja kompletnie nie wiem jakie mam u siebie te co wrzucałam fotkę.



Białych mam trzy odmiany.Śmiało mogę polecić Exotic Emperor. Mam je czwarty albo piaty sezon - w zeszłym roku wykopałam koszyki z tulipanami i je dzieliłam bo mi się bardzo rozmnożyły Druga niezawodna odmiana to White Parrot też bez problemu co roku zakwita. Alle dwa lata temu kupowałam jeszcze jedne białe ale nie pamiętam ich nazwy. Te ostatnie zakwitły tylko raz-w tym sezonie miałam tylko liście.

Tu exotic emperor z Biedry




Te posadzone w zeszłej jesieni - nie pamiętam nazwy. jak gdzies znajde foto-bo co kupię to utrwalam to dam znać


____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 22:47, 21 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Justynka Exotic Emperor kupiłam w tym roku i są na nowej rabacie razem z czosnkami i jeszcze czarnymi i różowymi tulipanami. Ciekawe jak to będzie wyglądać
Teraz jeszcze mi się zachciało gdzie indziej i kupiłam te co widziałaś, do nich ciemne te co doradzałaś. Kupię jeszcze białe i dosłownie kilka Amazing Parrot bo strasznie mnie ciekawią Będą posadzone w takim miejscu gdzie wiosną jest mega smutno bo są ścięte miskanty i zostaje tylko tło z tui. Będą zatem fiolety, biel i różowo-pomarańczowe jak nie ja
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies