Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

olciamanolcia 10:58, 24 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Alija napisał(a)
Justynko, pięknie w Twoim ogrodzie. Zachwyciły mnie bujne trawy, werbeny, rozchodniki, pięknie wszystko skomponowane.
Patent z cebulkami w wytłaczankach, super! Na pewno wykorzystam.
Pozdrawiam.

Dziękuje Ci bardzo
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 11:39, 24 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
olciamanolcia napisał(a)


Powiem Ci że posadzę wszyskie - białe czarne różowe i pomarańczowe . W trzech rzędach naprzemiennie kurde trochę się boje że moje oczy zwariują od tej pomarańczy


Nie ma się co bać też siebie nie poznaję zgapiam te trzy rzędy naprzemiennie, dzisiaj będę sadzić bo w tygodniu nie ma szans. Wytłaczarki mam ale zobaczę jak to będzie z kopaniem
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 15:57, 24 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Wiaan napisał(a)


Nie ma się co bać też siebie nie poznaję zgapiam te trzy rzędy naprzemiennie, dzisiaj będę sadzić bo w tygodniu nie ma szans. Wytłaczarki mam ale zobaczę jak to będzie z kopaniem

Posadzone. Jutro tylko dokupię worek kory i przysypie tulipanki.w sumie zmieściło mi się 127 cebul. Czekam do wiosny
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 18:49, 24 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
olciamanolcia napisał(a)

Posadzone. Jutro tylko dokupię worek kory i przysypie tulipanki.w sumie zmieściło mi się 127 cebul. Czekam do wiosny


U mnie też posadzone, taka ilość jak u Ciebie rozłożyła się na dwie identyczne rabaty po obu stronach placyku, myślałam aby zwiększyć, ale poczekam do wiosny na efekt fajnie, ze dodałaś białe, będziemy podziwiać i porównywać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 17:43, 25 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Moja jesień cdn pierwszy raz widzę aby moje rozplenice przebarwiały się na pomarańczowo - czerwono. À propos rozplenic - czy wszystkie Wam zakwitły ? U mnie pierwszy raz odkąd mam je w ogrodzie niektóre gatunki nie wypuściły ani jednej pałeczki
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
malgorzataka... 18:07, 25 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Moje też nie kwitną,i czytam w wielu wątkach na Ogrodowisku że w wielu ogrodach też nie kwitną-ale nawet jak nie kwitną to i tak sa piękne.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
olciamanolcia 18:17, 25 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Mam takie gatunki jak Paul’s Giant i Autumn Magic - co roku miały piękne bordowe pałki a w tym maja pomarańczowe źdźbła coś za coś
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Judith 18:24, 25 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10065
U mnie obficie zakwitły najmłodsze egzemplarze (roczne, dwuletnie), a najstarsze niezmiernie skromnie - po kilka „kotków”, jedna ma tylko 2!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mirka 18:25, 25 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
U mnie to samo kilka tylko rozplenic kwitnie za to Miskanty nie zawodzą kwitną pięknie.
Jak miałam młode rozplenice to wszystkie kwitły a te kilkuletnie już nie wszystkie.
Będę wiosną dzieliła te stare rozplenice.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
olciamanolcia 18:32, 25 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Ja w zeszłym roku rozsadzałam Black Beauty. Urosły piękne ale bez pałek…. Hamelny za to - też z rozsady są nimi wręcz obsypane. ..zajechałam nawet to szkółki i tam rozplenice tez prawie niekwitnące…Miskanty jak u Mirki-oszalały
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies