Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

DariaB 13:34, 02 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
O Pani! Tyle tulipanów, oby bez pomyłek ja jeszcze w biedrze nie byłam. Twoja brzozowa, no miodzio. I jak tu brzóz nie kochać mimo ich wad. Już się nie mogę doczekać jak moje przesadzę Rozplenice też u Ciebie na sterydach
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Rojodziejowa 18:14, 02 wrz 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8557
Właśnie ostatnio nieczasowa jestem, ale wpadłam zobaczyć, czy coś nowego z cebul kupiłaś

U mnie jest nowy rzut ale bez Eijków. Natomiast są takie, co mnie kuszą… Negrita i Queen of night.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
olciamanolcia 18:23, 02 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
Rojodziejowa napisał(a)
Właśnie ostatnio nieczasowa jestem, ale wpadłam zobaczyć, czy coś nowego z cebul kupiłaś

U mnie jest nowy rzut ale bez Eijków. Natomiast są takie, co mnie kuszą… Negrita i Queen of night.


Ha! Mam tę Negritę i Queen of night . Przy platanach.


Oto Negrita - da druga dama jeszcze w pąkach





____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 18:24, 02 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
DariaB napisał(a)
O Pani! Tyle tulipanów, oby bez pomyłek ja jeszcze w biedrze nie byłam. Twoja brzozowa, no miodzio. I jak tu brzóz nie kochać mimo ich wad. Już się nie mogę doczekać jak moje przesadzę Rozplenice też u Ciebie na sterydach


To jeszcze nie koniec tulipanow

Brzozowa pozdrawia
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 18:26, 02 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
Nowa12 napisał(a)


I masz powody bo wygląda nieziemsko . Takie niby tylko zwykłe rozchodniki a jakie cudne połączenie wyszło.


Dziękuje bardzo. One najładniej wygladaja w masie .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 18:27, 02 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
BASIA8 napisał(a)
Zaszalała Koleżanka z tulipankami - super róż - taki delikatny - też dziś jadę na małe łowy kupiłam rano koszyczki - w tym roku zapakuję tulipany w koszyczki - może będą. bezpieczne przed nornicami bo tam gdzie che posadzić to ryją jak opętane.
Pozdrawiam.


Basiu ja się rozkręcam
Nie boj się - z koszyczków tez wyjedzą- u mnie wyżarły z pięciu koszy.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
anuska2507 18:45, 02 wrz 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
No właśnie, ja kupiłam kilka tulipanów i czosnków i zastanawiam się, czy jest sens to sadzić nawet w koszyczkach bo rabatę mam całą w tunelach
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Mirka 19:59, 02 wrz 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324





To bardzo ładny zestaw proszę pani
Justyna ty tulipany masz posadzone w pierwszej lini rabaty?
Czy w B widziałaś Tulipany Egzotik Emperor?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiolka5_7 20:01, 02 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20505
anuska2507 napisał(a)
No właśnie, ja kupiłam kilka tulipanów i czosnków i zastanawiam się, czy jest sens to sadzić nawet w koszyczkach bo rabatę mam całą w tunelach


Ja posadziłam w tych czarnych doniczkach po roślinach i od tamtej pory mi nornice nic nie zeżarły
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 23:14, 02 wrz 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja posadziłam w tych czarnych doniczkach po roślinach i od tamtej pory mi nornice nic nie zeżarły
p


A ja kupiłam kilka trutek niech żrą.
Ostatnio widziałam u siebie karczownika. Taka większą mysz z krótszym ogonem ciemny gość. Biegł po opasce wokół domu. Ok 2 m ode mnie. Więc mus go nakarmić.
W tym roku nie kupuje cebulowych mam już dosyć niech kwitną te co mam. Całą zimę dokarmialam nornice trutka. Cebulę i tak pogryzione. Nie będę się bawić w koszyczki czy inne bzdety.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies