Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

April 10:37, 08 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Będzie efekt ŁAŁ przy tej ilości
Ja mam tylko purpurowe mieczyki w niewielkiej ilości, bo bałam się jak sobie poradzą w półcieniu. No niestety podpierałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Judith 10:48, 08 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
A ja jestem obrażona na mieczyki. Rok temu posadziłam ok. 30, zakwitły 4 .
Nie wiem czy cebule marnej jakości, czy słońca za mało, czy wszystko razem... W każdym razie w tym roku nie kupuję (najprawdopodobniej ).
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 10:53, 08 mar 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2765
Piękna, czysta biel i duże kwiaty. To jakaś konkretna odmiana?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
DariaB 11:55, 08 mar 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Justyna widzę, że psina się zadomowiła i na pewno jest szczęśliwy, że do Was trafił. Ogród masz już prawie gotowy na wiosnę, a u mnie jeszcze nic nie zrobione bo wiecznie zimno. Za to w piątek ma być 16 stopni! To wprost nie do uwierzenia Dialog z niemężem mnie ubawił
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Dorii 12:41, 08 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Piękne mieczyki, podobno by się nie przewracały trzeba głębiej sadzić.
Bardzo lubię mieczyki, w wazonie wyglądają cudnie, kiedyś sporo ich miałam ale zrezygnowałam bo mi wciornastki atakowały a bardzo nie lubię pryskać ostrą chemią.
Kiedyś się jeszcze skuszę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 13:37, 08 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Wzajemnie, najlepszego

Pamiętasz, prosiłam Cię, żebyś przysłała słońce. To w końcu przylazło i do mnie. Z wietrzyskiem . Ehhh

W przyszłym tygodniu jaka by nie była pogoda, to wychodzę i tnę. Ale podobno kwiecień ma być też nie za ciepły, więc powinnam zdążyć .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 13:42, 08 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Agatorek napisał(a)


Pamiętasz, prosiłam Cię, żebyś przysłała słońce. To w końcu przylazło i do mnie. Z wietrzyskiem . Ehhh
.


Jest takie powiedzenie "uważaj czego sobie życzysz" Zastrzegłaś że ma być bez wiatru? A jak miały chmury zniknąć? No wiatr potrzebny
____________________
April April podbija las Mazowsze
olciamanolcia 07:13, 09 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7167
April napisał(a)
Będzie efekt ŁAŁ przy tej ilości
Ja mam tylko purpurowe mieczyki w niewielkiej ilości, bo bałam się jak sobie poradzą w półcieniu. No niestety podpierałam


Purpurowe piękne
postanowione moje białe beda p[rzy platanach-w rozplenicach
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 07:14, 09 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7167
Agatorek napisał(a)
Wzajemnie, najlepszego

Pamiętasz, prosiłam Cię, żebyś przysłała słońce. To w końcu przylazło i do mnie. Z wietrzyskiem . Ehhh

W przyszłym tygodniu jaka by nie była pogoda, to wychodzę i tnę. Ale podobno kwiecień ma być też nie za ciepły, więc powinnam zdążyć .


Nie dogodzisz Pani , nie dogodzisz
U mnie dziś -5 ale za to niebo prawie czyste i bez wiatru
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 07:18, 09 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7167
Dorii napisał(a)
Piękne mieczyki, podobno by się nie przewracały trzeba głębiej sadzić.
Bardzo lubię mieczyki, w wazonie wyglądają cudnie, kiedyś sporo ich miałam ale zrezygnowałam bo mi wciornastki atakowały a bardzo nie lubię pryskać ostrą chemią.
Kiedyś się jeszcze skuszę.


Ja kocham te kwiaty- na pierwszym miejscu sa u mnie tulipany później " eksekfo" mieczyki i piwonie.

Powiem Ci ,że moje jak były posadzone w rozplenicach tez łapały jakąś chorobę na liściach ale kwiat zawsze miały cudny. Myślę, że to może przez korę.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies