Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Neska 22:07, 23 paź 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
anula_wn napisał(a)
tak Nesko! ptaszki się przyzwyczajają, nie szukają nasionek.... lepiej jak już będzie b.krucho - śnieg, mróż i nędza ;/ ale ! jak już się zacznie - nie powinno się przestawac, to nieodbre dla ptaszynek


To wiem.
Zresztą dostałam namiar od Szefowej gdzie przeczytać na ten temat i już lekturę zaliczyłam
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
anula_wn 22:09, 23 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ach ta Szefowa! wszystkiego dopilnuje
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Neska 22:12, 23 paź 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
anula_wn napisał(a)
ach ta Szefowa! wszystkiego dopilnuje


Dlatego Ci zazdroszczę Szefowej za płotem.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
abiko 10:44, 24 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Sylwia, ja też chętnie się nauczę jak ciąć pęcherznicę w kule Karmnik super, ale na dokarmianie za wcześnie jeszcze. U mnie też czeka, ale na wbicie do ziemi za to nazbierałyśmy z moją modeleczką sporo żołędzi, kasztanów, mamy ziarno..więc będzie co sypać I może sarny też znowu przyjdą
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Syla 10:50, 24 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Abiko byłam przed chwilunią u Ciebie i zostawiłam wiadomość
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
abiko 11:40, 24 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Syla napisał(a)
Abiko byłam przed chwilunią u Ciebie i zostawiłam wiadomość


Widziałam, widziałam i już pędzę do siebie Ogrodowisko mam między ofertą jedna i druga w pracy;P
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
butterfly 18:52, 24 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Sylwia, wczoraj wsiąkłam w Twój ogród - jestem na 155 stronie, to chyba dopiero maj...
Bardzo mi się podoba to co robisz; skąd ty tyle energii dziewczyno masz i zapału?

To wycinanie trawy na nowe rabaty, które tak fajnie opisałaś razem ze zdjęciami na pewno mi się przyda bo czeka mnie to samo - siałam trawę wszedzie, kiedy nie wiedziałam jeszcze gdzie jakie rabaty - ha! do tej pory tego dokładnie nie wiem...

Ogród PRZEPIEKNY!!!!
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Syla 19:30, 24 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
butterfly napisał(a)
Sylwia, wczoraj wsiąkłam w Twój ogród - jestem na 155 stronie, to chyba dopiero maj...
Bardzo mi się podoba to co robisz; skąd ty tyle energii dziewczyno masz i zapału?

To wycinanie trawy na nowe rabaty, które tak fajnie opisałaś razem ze zdjęciami na pewno mi się przyda bo czeka mnie to samo - siałam trawę wszedzie, kiedy nie wiedziałam jeszcze gdzie jakie rabaty - ha! do tej pory tego dokładnie nie wiem...

Ogród PRZEPIEKNY!!!!



Witam u siebie Ja również siałam wszędzie trawę aby uniknąć błota na działce ..... A potem ją szybciutko ściągałam , na początku motyczką Umordowałam się co nie miara ... a teraz luzik

Dziękuję .... przepiękny jest projekt a ja próbuję się zmierzyć z jego realizacją Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 19:55, 24 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Syla napisał(a)


Walczę z chorobą wirusową mojego klonika tzn z mączniakiem prawdziwym .... Zastosowałam Topsin oraz Score .... Nie wiem czy doglebowo czegoś nie zastosować bo przerzuciło mi się na thuje one również spryskałam .....



Syla to nie wirus a grzyb, ale chyba nie ma takiej możliwości żeby się na tuje przerzuciło.

Pokaż tuje

http://www.ogrodowisko.pl/watek/799-choroby-klonow-acer Annka radzi czym pryskać.

Jeszcze Amistar, Nimrod, Saprol, Score czy Baycor.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 21:47, 24 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gardenarium napisał(a)



Walczę z chorobą wirusową mojego klonika tzn z mączniakiem prawdziwym .... Zastosowałam Topsin oraz Score .... Nie wiem czy doglebowo czegoś nie zastosować bo przerzuciło mi się na thuje one również spryskałam .....



Syla to nie wirus a grzyb, ale chyba nie ma takiej możliwości żeby się na tuje przerzuciło.

Pokaż tuje

http://www.ogrodowisko.pl/watek/799-choroby-klonow-acer Annka radzi czym pryskać.

Jeszcze Amistar, Nimrod, Saprol, Score czy Baycor.



Miałam na myśli choroby infekcyjne stąd ten "wirus" Thuje pokażę jutro bo nie robiłam zdjęcia ....
Score już użyłam ale czy doglebowo mogę go również zastosować lub któryś z powyższych ???
Klon jest taki wysoki i nie bardzo sięgam na samą górę nawet używając drabiny....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies