Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 15:29, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tak od strony technicznej .... to zastanawiam się czy niecka wylana jest pod skosem, żeby woda spływała do jakiegoś punktu ? Czy pompa zamontowana jest w kanale i tam znajduje się zbiornik z wodą ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:31, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joanka napisał(a)
Antybiotyk biorę piąty dzień i nic

Może Noemi krajalnica z termomiksem się pomyliła?


Książka z termomiksu jest pewnie to miała na myśli
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:36, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Asiek , Ty wszystko wyniuchasz z tym termo

Ja siedziałam na antybiotyku 43 dni ..... dopiero pomogło .... No mam nadzieję , że pomogło bo kontrolnej tomografi nie robiłam ale nosem oddycham czasami gorzej czasami lepiej .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joanka 15:40, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Bożesz..... 43 dni? Normalnie szok!

A wyniucham, wyniucham. Zboczenie zawodowe
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kaisog1 15:41, 26 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
43 dni?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Syla 15:50, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kaisog1 napisał(a)
43 dni?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak ..... raz dziennie ....dlatego tak długo ......mam nadzieję, że to nie powróci ..... jak się wcześniej do końca czegoś nie wyleczy to potem jest tragedia .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joanka 15:53, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Już 210 zł zostawiłam w aptece
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gabriela 15:53, 26 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Zaglądam, a tu taaakie ciasto, ślinka sama leci. Ogród bardzo dobrze u Ciebie się ma po zimie. Ja antybiotyk skończyłam wczoraj, przez sześć dni było mi niedobrze, spijałam jogurt, ale Ty z tym paskudztwem ponad mieisiąc, mój Boże, ty bidoku musisz się fatalnie czuć, wyjałowiona i słaba zapewne. Pozdrawiam tym bardziej.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Syla 15:58, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabriela napisał(a)
Zaglądam, a tu taaakie ciasto, ślinka sama leci. Ogród bardzo dobrze u Ciebie się ma po zimie. Ja antybiotyk skończyłam wczoraj, przez sześć dni było mi niedobrze, spijałam jogurt, ale Ty z tym paskudztwem ponad mieisiąc, mój Boże, ty bidoku musisz się fatalnie czuć, wyjałowiona i słaba zapewne. Pozdrawiam tym bardziej.


Daję radę .... byłam z lekarzem cały czas w kontakcie , także pod ścisłą kontrolą ......Ale tam było , minęło .... A ciacho upiekę ponownie jak się spotkamy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
an_tre 16:02, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Syla napisał(a)

Witaj zapracowana i rozwojowa dziewczyno widzę,że z nowymi siłami i pomysłami nie możesz doczekać się wiosny projekt budowy wodospadu jawi się ciekawym pomysłem życzę przyjemności w realizacji


Nie mam Aniu nowych sił .... Jeszcze się nie zdążyłam zregenerować. Ciągle coś ..... chwilami to nie nadążam. Obawiam się , że ze zmęczenia o przyjemnościach zapomnę Czuwaj i przypominaj , proszę




...już niedługo będą w realu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies