Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 20:30, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Seba , Joaska - teraz dzielone żurawki będą składowane w odpowiednio chłodnym pomieszczeniu u koleżanki dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:31, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


To skoro podniosłaś się jak sfinks z popiołów fotki poprosimy - no i czy działasz coś?


Troszkę się wyciszyłam ogrodowo... M zadołował roślinki .... i narobił przy tym bałaganu ... muszę wyrównać ziemię na rabatach .... A tak to poza tym stara bida tzn nic ciekawego się nie dzieje .... Sadzonki które zrobiłam z dwóch żórawek mają miesiąc i bez ukorzeniacza widać , że się pięknie przyjęły ... Powinnam jutro powielić pracę ale zobaczymy bo ostatnio moje plany biorą w łeb ... Coś innego zawsze się znajdzie


Teraz już lepiej żurawek nie dziel, bo mogą nie zdążyć dobrze ukorzenić się do zimy....

I jeszcze pacz co znalazłem - jak miło powspominać


Stare dzieje ale miło wrócić wspomnieniami
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:32, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Safoya , Lena - dziękuję za takie komplementa ale bez Danusi nic buziolki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 20:42, 31 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia ja swoją zrobię ale zimą, jeszcze nie mam zdjeć jesieni i zimy
Mój oród młodszy jest. A zimę mam bez śniegu... to przecież nie zima Przecież ja na orodowisko dopiero zimą trafiłam, zatem nie mam faktografi z 2011 Jakieś marne kilka zdjęć...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 20:50, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Sylwia ja swoją zrobię ale zimą, jeszcze nie mam zdjeć jesieni i zimy
Mój oród młodszy jest. A zimę mam bez śniegu... to przecież nie zima Przecież ja na orodowisko dopiero zimą trafiłam, zatem nie mam faktografi z 2011 Jakieś marne kilka zdjęć...


Dobra , dobra .... będziem robić wizytówy zimą .... dojdą dwa ogrody
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:58, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ayna napisał(a)
Witam,
znalazłam Cię poprzez wątek Kasi Ogród z czerwonym mostkiem. Masz piękny ogród, choć przyznaję, że nie jestem w stanie przejrzeć całego Twojego wątku. Ja jestem na samym początku tej ogrodowej drogi Mam pytanie odnośnie Twoich lamp ogrodowych: możesz zdradzić, gdzie takie można kupić?
Pozdrawiam i będę podglądać, Anna.


Witam u siebie ... Mój ogród jeszcze nie dokończony a będzie się w nim działo jeszcze wiele , wiele... Będzie i wizytówka ... dziękuję za odwiedziny i zapraszam do podglądania i nie tylko pozdrawiam

(lampy to Castorama zakupione kilka lat temu)
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Ayna 22:05, 31 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Sylwia, bardzo dziękuję za odpowiedź. Może gdzieś je znajdę, albo przynajmniej podobne. I proszę zrób wizytówkę, bo prawie 900 stron.... to... bardzo dużo....
Aha i kibicuje. Ogrodowisko rozwija talenty
____________________
"Ogród japoński po polsku"
barbara_kraj... 22:09, 31 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Syla napisał(a)
AAAAA zapomniałam dodać , że krety u mnie zaczęły harcować na dobre ... Spodobała im się widocznie dobrze spulchniona ziemia ....

Jak krety zaczynają ryć, znaczy zima wczesna będzie
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Syla 13:11, 02 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
barbara_krajewska napisał(a)

AAAAA zapomniałam dodać , że krety u mnie zaczęły harcować na dobre ... Spodobała im się widocznie dobrze spulchniona ziemia ....

Jak krety zaczynają ryć, znaczy zima wczesna będzie


To mnie Basiu zmartwiłaś muszę w takim razie zwiększyć tempo .... Młody od poniedziałku do szkoły .... Aż strach się bać co to będzie Mam nadzieję , że krzesełko nie będzie go parzyć
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 13:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
podobnież od listopada już pozdrawiam Sylwia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies