Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Sebek 20:45, 30 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
To skoro podniosłaś się jak sfinks z popiołów fotki poprosimy - no i czy działasz coś?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 20:49, 30 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Saphira - witaj u mnie .... wystarczy oglądnąć obrazki cieszy mnie , że się podoba .... A co ja bym u siebie nie chciała dużżżo szczególnie jak się naoglądam świeżych realizacji Szefowej Dlatego z nowymi nasadzeniami dałam sobie na wstrzymanie aż powstanie architektura a potem zobaczymy co dalej będzie .... może mnie Danusia siłami swoimi wspomoże ??? Na razie o tym marzę ale marzenia lubią się czasami spełniać ....Pozdrawiam i zapraszam częściej

Basia - dziękuję , że zaglądasz ... pozdrawiam

Kondzio - teraz tylko obcinam , przycinam , pielęgnuję i tyle

Agatko - lawenda cud miód wiecznie szczerzę kły na jej widok bo pięknie nadal kwitnie .... Ta roślina wkupiła się w moje łaski na wieki wieków
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:52, 30 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
To skoro podniosłaś się jak sfinks z popiołów fotki poprosimy - no i czy działasz coś?


Troszkę się wyciszyłam ogrodowo... M zadołował roślinki .... i narobił przy tym bałaganu ... muszę wyrównać ziemię na rabatach .... A tak to poza tym stara bida tzn nic ciekawego się nie dzieje .... Sadzonki które zrobiłam z dwóch żórawek mają miesiąc i bez ukorzeniacza widać , że się pięknie przyjęły ... Powinnam jutro powielić pracę ale zobaczymy bo ostatnio moje plany biorą w łeb ... Coś innego zawsze się znajdzie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:54, 30 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
AAAAA zapomniałam dodać , że krety u mnie zaczęły harcować na dobre ... Spodobała im się widocznie dobrze spulchniona ziemia ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
popcorn 20:56, 30 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Syla,
u mnie też im dobrze, tylko na rabatach i to tych świeżo założonych - nie lubią zbitej gliny...
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Kondzio 21:05, 30 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja mam problem z nornicami i to duzy kłopot
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Safoya 21:07, 30 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Syla to zdjęcie rozłożyło mnie na łopatki! Perfect!
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Syla 21:08, 30 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
popcarol napisał(a)
Hej Syla,
u mnie też im dobrze, tylko na rabatach i to tych świeżo założonych - nie lubią zbitej gliny...
pozdrawiam!!


No i bądź mądry kiedy tak źle i tak niedobrze buziolki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 21:09, 30 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)

To skoro podniosłaś się jak sfinks z popiołów fotki poprosimy - no i czy działasz coś?


Troszkę się wyciszyłam ogrodowo... M zadołował roślinki .... i narobił przy tym bałaganu ... muszę wyrównać ziemię na rabatach .... A tak to poza tym stara bida tzn nic ciekawego się nie dzieje .... Sadzonki które zrobiłam z dwóch żórawek mają miesiąc i bez ukorzeniacza widać , że się pięknie przyjęły ... Powinnam jutro powielić pracę ale zobaczymy bo ostatnio moje plany biorą w łeb ... Coś innego zawsze się znajdzie


Teraz już lepiej żurawek nie dziel, bo mogą nie zdążyć dobrze ukorzenić się do zimy....

I jeszcze pacz co znalazłem - jak miło powspominać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 01:26, 31 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dobrze,że nie przygniotło ...Uff
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies