Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Patrycja_KG_Lu 10:20, 02 lip 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2737
LIDKA napisał(a)
Pati nie trzeba się trzymać tych sztucznych fot na sztywno ale robią niezłe wrażenie. Chciałabym podobne mieć jak kończyłam budowę. Miałabym więcej wiary ze może być ogród wokół domu.
Na moje wielke szczęście przyszłam na forum i wszystko stało się jasne.


Dla mnie otrzymane wyniki nie są totalnie tym co chce mieć w ogrodzie, ale fajnie było się pobawić chwile. Temat zaczął się u Rojodziejowej… obecnie to bardziej zastanawiam się co się kryje w tych wersjach niedostępnych publicznie. Skoro w tych prostych, darmowych można takie rzeczy otrzymać.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
ajka 11:33, 02 lip 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Dziękuję za porady dot. kocimiętki, facelii, rozpoznanie wierzbówki.

Wreszcie otoczenie domu nie przypomina placu budowy, a facelia rzeczywiście pięknie kwitnie. Pierwsze panele ogrodzeniowe założone.


Ale ładnie to teraz wygląda. Masz piękną bryłę domu.

Zdjęcie wygenerowane przez AI też robią wrażenie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Patrycja_KG_Lu 11:44, 02 lip 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2737
Na rabatach poplonowych ruch.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
olciamanolcia 12:32, 02 lip 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Tutaj przykładowe wyniki AI zachodniej strony budynku. Trzeba by się mocno pobawić w napisanie odpowiednich tagów, by otrzymać wynik zadowalający co dokładnie by się chciało plus skala nie działa do końca, ale pewnie są dokładniejsze wersje podobnych stron z AI.



To mój faworyt -tylko bez tego łuku po prawej
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:32, 02 lip 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Rojodziejowa, mam dla Ciebie przykład zastosowania AI w ogrodnictwie:


Edit: dzięki za cynk o szałwii. Takie podejście - na spokojnie, zgodnie z planem mi pasuje. Spontaniczne zakupy to tylko w części warzywnej (głównie nasiona warzyw).


Tu tez piknie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:36, 02 lip 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

To sztuczna inteligencja.



Juz nawet do ogrodu dotarła???
E tam wolę sama pogłówskować-ile przyjemnosci mam z tego
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Makao 12:58, 02 lip 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4275
Nie są takie złe te propozycje AI. Fajna jest ta co Justyna cytowała z tą łukowa rabatą. Tylko drzewko wielopniowe wcisnąć i okej.

To ja nie wiedziałam że tak można. No zawsze jakiś punkt zaczepienia jest jeśli nie wiesz jak ruszyć. Można potraktować jak inspiracje i powyciągać z nich co się da.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Rojodziejowa 14:04, 02 lip 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8659
Makao napisał(a)
Nie są takie złe te propozycje AI. Fajna jest ta co Justyna cytowała z tą łukowa rabatą. Tylko drzewko wielopniowe wcisnąć i okej.

To ja nie wiedziałam że tak można. No zawsze jakiś punkt zaczepienia jest jeśli nie wiesz jak ruszyć. Można potraktować jak inspiracje i powyciągać z nich co się da.


I myślę, że to jest najlepszy sposób. Wyciągnąć z tego to, co nam pasuje i to dalej modyfikować
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Patrycja_KG_Lu 14:34, 02 lip 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2737
Jak na razie wolę klasykę - wizytówki na O. i Pinterest plus Maja w ogrodzie . Choć fajnie sobie coś innego dla zabawy stworzyć. Mam kilku faworytów (całe rabaty) oraz wypisaną listę roślin, które mi zapadły w oko. Do tego jakiś czas temu wrzucaliście u mnie listy Waszych ulubionych roślin.

Trzy trójkąty z przodu prawdopodobnie będą ze świdośliwami. Wąskie są już zaplanowane. Boczna zachodnia to raczej mijanka hortensjowo-trawowa z amanogawami. Z tylu będą 2 grabowe, 1 duża brzozowa, naprzeciw niej piwoniowa.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
edi75 20:33, 02 lip 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2133
Patrycja kibicuję w tworzeniu rabat
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies