Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

vita 17:29, 12 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4161
Sto lat dla Damiana Patrząc na ten tort doprawdy trudno uwierzyć że to szósty, który sama zrobiłaś Ja dla takiego efektu musiałabym dwadzieścia lub więcej popełnić, a i to nie wiadomo
Takich ilości szpinaku trudno przerobić, fajny przepis
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Makao 19:17, 12 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4578
No i się obśliniłam
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Polon 20:14, 12 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 218
Widać, że tort miał wzięcie i to najlepsza rekomendacja
A może masz jakiś patent na ciasta ucierane? Mi zawsze wychodzi zakalec i doprawdy nie mam pojęcia dlaczego
____________________
Malgo
Wafel 20:18, 12 maj 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1063
Patrycja jesteś człowiekiem wielu talentów
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Patrycja_KG_Lu 21:59, 12 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2791
edi75 napisał(a)
Patrycja poglądem tak twoją planowaną brzozowa sporą ilość roślin wybrałaś
A może podpowiesz mi co mogłabym u siebie zaplanować
Plan na brzozowa bez rysunku/bo mnie to nie wychodzi/jestem taki,: brzozy iris syberyjski/niebieski/, przywrotnik,i łubin biały
Wszystkie te byliny kwitną maj, czerwiec
co potem chciałabym coś co będzie kwitło od np lipca do października

Twoją inspiracją jeśli dobrze pamiętam to było to zdjęcie. A co myślisz o tych roślinach - https://pin.it/3NmfVsy3C?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 22:39, 12 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2791
vita napisał(a)
Sto lat dla Damiana Patrząc na ten tort doprawdy trudno uwierzyć że to szósty, który sama zrobiłaś Ja dla takiego efektu musiałabym dwadzieścia lub więcej popełnić, a i to nie wiadomo
Takich ilości szpinaku trudno przerobić, fajny przepis

Dziękuję. O dziwo tak wyglądał właśnie mój około szósty. Jak na razie korzystam tylko z jednej strony z przepisami, są tam sprawdzone proporcje, odważam składniki jak na chemika przystało na wadze kuchennej co do grama i wychodzi Nie dorobiłam się jeszcze specjalistycznych przyrządów, na przykład zamiast skrobki używam zwykłej ekierki, którą używają w szkole dzieci. Rantu do składania/pieczenia też nie posiadam, więc na razie dostępne rozmiary to tortownica 26 lub 16 cm średnicy. Dwa pierwsze to nawet pożyczonym mikserem od sąsiadki robiłam, teraz mam już swój
Kolejne dania szpinakowe to będzie cannelloni, makaron z indykiem z dodatkiem szpinaku i kurkumy. Jeden z dzisiejszych gości dostał wyprawkę w postaci wiaderka szpinaku, pęczka rzodkiewki i kilka garści sałaty liściowej. Chcesz to wpadnij w poniedziałek na kawałek tortu i po szpinak Zapraszam!
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 22:45, 12 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2791
Polon napisał(a)
Widać, że tort miał wzięcie i to najlepsza rekomendacja
A może masz jakiś patent na ciasta ucierane? Mi zawsze wychodzi zakalec i doprawdy nie mam pojęcia dlaczego

Tort o średnicy 16 cm - w sam raz do kawki dla kilku osób Został mały kawałek na jutro. Niestety nie mam patentów, bo nie robiłam jeszcze takiego ciasta.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 22:47, 12 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2791
Wieczorne odwiedziny klępy łosia w kwitnącym rzepaku.


____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Narsilia 07:15, 13 maj 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 630
Torcik boski , pięknie przystrojony , uwielbiam ciemny biszkopt w tortach , ogródeczka ci wszyscy będą zazdrościć nie ma nic bardziej cudnego niż gospodyni co jeszcze obdarowuje dobrociami do domu .

____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
edi75 08:24, 13 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2293
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Twoją inspiracją jeśli dobrze pamiętam to było to zdjęcie. A co myślisz o tych roślinach - https://pin.it/3NmfVsy3C?

Jestem zdecydowana na inspiracje z pina
Nie chciałabym buszu, potrzebuje jeszcze czegoś co będzie kwitło, kiedy przekwitnie łubin i irys
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies