Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ogród na deweloperce. Glina, piach i wielki pies. czy to się uda ?

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród na deweloperce. Glina, piach i wielki pies. czy to się uda ?

Narsilia 12:03, 25 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 496
domiszka napisał(a)
Dzis dojedzie reszta grabików, 1500 litrów ziemi z ekagro, bedzie sadzenie !

Jutro zabieram sie za porządkowanie tarasu po zimie, bedzie co robic...

widze ze sporo osob wrzuca tu zdjecia z drona, chyba tez tak zrobie, pokaze wam od gory jak planowalam ogrod


Pamiętaj o fotkach będzie super efekt przed i po i fajna pamiątka jak pracę postępują
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Patrycja_KG_Lu 13:24, 25 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2679
Zdjęcia z drona się przydają, ale nie są niezbędne. Wystarczy kartka w kratkę ze skalą, narysowanymi rabatami i zdjęcia te co już zrobiłaś. U mnie mąż służbowo używa drona to czasem też i mi strzeli fotę, ale jakbym miała wynajmować tylko dla kilku zdjęć z lotu ptaka to tak średnio się opłaca. Twoja powierzchnia działki to niemal tak jak u mnie części ozdobnej z domem (bez tej warzywno-owocowej). Trzymam kciuki.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
domiszka 16:09, 25 kwi 2024

Dołączył: 04 lip 2022
Posty: 31
Yenna napisał(a)
Witam się i ja


Lidka dobrze radzi. Narysuj plan, zaznacz kierunki świata, strefy. To dużo pomaga. Nawet jeśli później będziesz zmieniać, to będziesz miała gotową bazę do odniesienia.


oh ale ja mam plan ! nawet robiny na zdjeciu z drona ale coz z tego jak nadal nie jestem zadowolona z efektu
____________________
Dominika Standardowy ogródek przy deweloperce, czyli przegląd typowych błędów nowicjusza :)
domiszka 16:10, 25 kwi 2024

Dołączył: 04 lip 2022
Posty: 31
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Zdjęcia z drona się przydają, ale nie są niezbędne. Wystarczy kartka w kratkę ze skalą, narysowanymi rabatami i zdjęcia te co już zrobiłaś. U mnie mąż służbowo używa drona to czasem też i mi strzeli fotę, ale jakbym miała wynajmować tylko dla kilku zdjęć z lotu ptaka to tak średnio się opłaca. Twoja powierzchnia działki to niemal tak jak u mnie części ozdobnej z domem (bez tej warzywno-owocowej). Trzymam kciuki.


ja mam swojego drona, latam rekreacyjnie, stad mam sporo zdjec dzialki i tak wlasnie robilismy projekt, na podstawie rzutu a pierwotnie na rzucie z geoportalu
____________________
Dominika Standardowy ogródek przy deweloperce, czyli przegląd typowych błędów nowicjusza :)
Yenna 12:03, 26 kwi 2024


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 583
domiszka napisał(a)


oh ale ja mam plan ! nawet robiny na zdjeciu z drona ale coz z tego jak nadal nie jestem zadowolona z efektu

Po to jest plan, żeby na spokojnie znaleźć rozwiązanie, które Cię zadowoli.
Dziewczyny tu mają sporą wiedzę i podpowiedzą też, jak zrobić, żeby było lepiej.
Narysuj i wrzuć tutaj, a będziemy się wspólnie głowić
____________________
Marta z Vengerbergu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies