Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

TAR 10:41, 30 sie 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7735
świetne zdjecia burzy. u nas oczywiscie leje i ogolna zgnilizna, mgły, chmurzyska i zimno. rok temu bylo tak w listopadzie do bani takie lato
chyba sobie kupie roslinke na pocieszenie .... a nie juz kupilam wylazlam z doniczek i mnie nosi ale tak bardzo chce dokonczyc frontowa rabate
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anabuko1 19:54, 30 sie 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23613
Makao napisał(a)
Ogród dobrze zniósł tą nawałnicę. Tylko palczatka mi się położyłam i musiałam ją podeprzeć bo przejść nie można było


Kwitną prosa i molinie


I zawilce

Ej no piękne trawy. Ja mam ich stanowczo za mało
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Makao 20:37, 30 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4579
anabuko1 napisał(a)

Ej no piękne trawy. Ja mam ich stanowczo za mało

Nie mogę mieć klonów palmowych które nadają lekkości rabatom więc trawy muszą być
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wafel 22:35, 30 sie 2023


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1063
Dlaczego nie możesz mieć klonów, próbowałaś?
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Makao 08:23, 31 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4579
Wafel napisał(a)
Dlaczego nie możesz mieć klonów, próbowałaś?

Klony palmowe u mnie wysychają. Nie dają rady. Za suche powietrze mam i przepadają w sezonie letnim. Niestety.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
TAR 09:01, 31 sie 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7735
A ja mam w tym ogrodzie duzo mniej traw, leniwa sie zrobilam i nie lubie wiosennych przycinań. Za to palmowym jest bardzo dobrze. Duzo wilgoci w powietrzu, las i zacisznie. Moze dadza rade.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 17:13, 31 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4579
TAR napisał(a)
A ja mam w tym ogrodzie duzo mniej traw, leniwa sie zrobilam i nie lubie wiosennych przycinań. Za to palmowym jest bardzo dobrze. Duzo wilgoci w powietrzu, las i zacisznie. Moze dadza rade.

No właśnie. One lubią takie wilgotne klimaty. Ja nie mogę ich mieć więc lekkości na rabatach dodają u mnie różnego rodzaju trawy.
Niestety to cięcie wiosenne muszę wykonać Na szczęście w tym roku małż to wykonał.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
pestka56 21:55, 31 sie 2023


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4479
Ania, nie wszystkie trawy musisz ciąć po zimie.
Ja nie tnę Ptasich łapek ani Variegata, ani zielonolistnych, Kostrzew popielatych 'Intence Blue'i Seslerii jesiennych, Heuflera, Sadlera, skalnych.
Wcale im to nie szkodzi na wiosenną urodę.
____________________
Kasia
Makao 22:48, 31 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4579
pestka56 napisał(a)
Ania, nie wszystkie trawy musisz ciąć po zimie.
Ja nie tnę Ptasich łapek ani Variegata, ani zielonolistnych, Kostrzew popielatych 'Intence Blue'i Seslerii jesiennych, Heuflera, Sadlera, skalnych.
Wcale im to nie szkodzi na wiosenną urodę.

Poważnie? Ale sesleria jesienna po zimie też taka kiepska jest. Zawsze ścinam może nie do ziemi ale o połowę skracam.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
pestka56 13:26, 02 wrz 2023


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4479
Może u mnie warunki inne, alejest okey. Usuwam tylko kwiatostany seslerii.
Ja zima i wiosna mokra to ze spodu wyskubuję liście jak mam czas. A jak nie wyskubię, to i tak to co pozbiera się po zimie plus to co wyrośnie, zasłoni
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies