Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Gosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Gosi

Juzia 08:54, 03 maj 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Ach te twoje ścieżki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Alija 09:24, 03 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Ścieżki urocze, a jagodowiec tak mi się u Ciebie spodobał, że go zamówiłam. Mam roślinę o kwiatach w podobnym kolorze, kirengeszomę, ale ona później kwitnie, bardzo ją lubię.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Makao 20:37, 04 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4336
Witaj Gosia
Dzięki za miłe popołudnie
Cudowne spotkanie i już zapowiedziałam mężatemu że teraz w Wasze strony pojadę
Tylko jeszcze nie wiem kiedy

Nie chcę go stresować na razie bo najpierw muszę posadzić to co dziś kupiłam a mężaty martwi się gdzie to wszystko posadzę
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Margo2 23:11, 05 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
Agatorek napisał(a)
Fajne te żółte roślinki, jagodowca ostatnio kupiłam mamie, bo on chyba bardziej do cienia?

Gosia, Ty piszesz o czerwcu, a ja najwcześniej będę mogła pewnie w drugiej połowie lipca. Będziemy się umawiać


Aga, aż tak źle z czasem?
Rozumiem, że wyjazd, ale, że az tak?
W każdym bądź razie zapraszam jak tylko będziesz miała czas.
Jagodowiec faktycznie bardziej do cienia, ale bardziej świetlistego.

April napisał(a)
Cześć Gosia, przepiękne zdjęcia ogrodu zrobiłaś. Bardzo fajne dueciki. Masz taką masę odmian, ogromna różnorodność,stale coś kwitnie. Dlatego nie chce ci się opuszczać ogrodu. Miło się spędza czas w takim otoczeniu.


Po wczorajszej wizycie u Ciebie znowu mój misz masz mnie denerwuje. Nie mogę się zdecydować, czy chcę pełno kwiatów, czy tak jak u Ciebie trochę spokoju i uporządkowania.
I chyba jednak zwycięża po pewnym czasie ta chęc ciągłego kwitnienia, dlatego musi być taka różnorodność.

mrokasia napisał(a)
No właśnie, stale coś kwitnie. To przewaga ogrodu kolekcjonerskiego . Zazdroszczę.
Czytałam, że odpaliłaś podlewanie. Ja też bo już kaliny zwiesiły liście .


Kasiu, raczej nie kolekcjonerskiego. Na innym forum, na którym jestem są kolekcjonerzy. Mają niesamowite rośliny, wiedzę jak je uprawiać. Ja jestem totalnym amatorem.
Kiedyś faktycznie chciałam miec wszystkie rośliny świata. Ile ja przez te lata ich straciłam.
I przez przypadek wpisałam się w nowy trend właśnie takiego bałaganiarskiego ogrodu.


Anda napisał(a)
Gosiu, ślicznie. Jagodowiec urzekający, mimo, że normalnie nie lubię żółtego koloru.

U mnie od wczoraj burze i całą noc padało. Ogród podlany całe szczęście.


Nie wiem, czy zauważyłaś, ale u mnie przeważnie róże, fiolety, biel. Ale od czasu do czasu żółty, lub pomarańczowy mi nie przeszkadza. Szczególnie wiosną, kiedy każdy kolor jest pożądany. Jedynie nie lubie czerwonego. Nie umiem go komponowac z innymi kolorami.
U mnie wieczorem zerwał sie niesamowity wiatr, wokół czarne chmury, a spadł ledwie deszczyk.
A ja myśląc, że bedzie ulewa biegałam podczas tej wichury i rozsypywałam nawóz na trawnik,
Mam nadzieje, że nie będe musiała go podlewać, że mimo wszystko porządny deszcz spadnie

Juzia napisał(a)
Ach te twoje ścieżki


Tak, ścieżki mi też się podobają, a raczej jedna

Alija napisał(a)
Ścieżki urocze, a jagodowiec tak mi się u Ciebie spodobał, że go zamówiłam. Mam roślinę o kwiatach w podobnym kolorze, kirengeszomę, ale ona później kwitnie, bardzo ją lubię.


Alu, bardzo mi się podoba kirengeszoma i chyba będę ją też miała niedługo

Makao napisał(a)
Witaj Gosia
Dzięki za miłe popołudnie
Cudowne spotkanie i już zapowiedziałam mężatemu że teraz w Wasze strony pojadę
Tylko jeszcze nie wiem kiedy

Nie chcę go stresować na razie bo najpierw muszę posadzić to co dziś kupiłam a mężaty martwi się gdzie to wszystko posadzę


Aniu, zapraszamy. Isia mieszka praktycznie 2 minuty ode mnie. Będziesz miała 2 ogrody do zobaczenia
A ja uwielbiam takie ogrodowe spotkania. Zawsze czas za szybko leci.


Wczoraj miałam cudowną sobotę. Byłam z dziewczynami w Zielonych Progach i u Joli April.
Jak zwykle czas zleciał nie wiadomo kiedy, było tyle tematów, ogród obchodziłyśmy kilka razy.
Jola rozdałaby pół ogrodu, więc może dobrze, że czas szybko płynie, bo byśmy jej za dużo wykopały.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 23:12, 05 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 23:12, 05 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 23:13, 05 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Basieksp 23:25, 05 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Miałyście bardzo mile spędzoną majówkę Super są takie spotkania
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Makao 12:24, 06 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4336
Ty też masz sporo cienia
Nie tyle co Jola ale chyba więcej niż ja.
Pięknie i świeżo u Ciebie
Nie pamiętam ile roślin kupiłaś ale chyba do cienia brałaś
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Margo2 23:30, 06 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
Basieksp napisał(a)
Miałyście bardzo mile spędzoną majówkę Super są takie spotkania


Tak Basiu, uwielbiam spotkania ogrodnicze. To zupełnie inne doznanie, a jeszcze jak się ma okazję zobaczyć piękny ogród to już podwójne szczęście

Makao napisał(a)
Ty też masz sporo cienia
Nie tyle co Jola ale chyba więcej niż ja.
Pięknie i świeżo u Ciebie
Nie pamiętam ile roślin kupiłaś ale chyba do cienia brałaś


Ania, mój ogród ma ponad 20 lat. Moje drzewa zdążyły zabrać mi słońce. Tam gdzie teraz jest cień rosły rośliny kochające słońce. jeszcze do końca nie umiem się ich pozbyć, więc wegetują.
A mimo wszystko kupiłam rośliny na słońce: rdesty i werbenę.

Dzisiaj niestety nie popracowałam w ogródku, bo znowu imprezowałam.
Planuję jutro wziąć się do roboty.
Kancikowanie czeka i wreszcie musze posadzić to co kupiłam teraz i w zeszłym roku.


____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies