Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Gosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Gosi

Kasya 12:28, 09 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42497
Margo2 napisał(a)

Nie wiem co to…. Kokorycz może ?
Ale ładne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magleska 12:49, 09 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18882
Gosia ślicznie masz udane kompozycje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margo2 12:55, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
LIDKA napisał(a)
Gosia ile kwiatków już masz. Te żółte dzwonki to co to?


To sa psizęby

Anda napisał(a)
Śliczności pokazujesz


Ewa, wczoraj na spokojnie przeszłam się po ogrodzie i znowu widzę, że trzeba zmian dokonać.
Uwielbiam irysy, ale sporo mam już w cieniu. Musze poprzesadza.
Jak to napisała Jola ogrodnika nie zadowolisz

April napisał(a)


Rety, jakie to fajne. Jakaś kokorycz?
U mnie niebieska wypadła. Pewnie za sucho
Ekstra masz te epimedia na ścieżce, wielkie kępy. Ciekawe kiedy moje takie będą. Choć raczej nie daję im dużej szansy ciągle dzieląc Ale szkoda mi już kasy na dokupowanie. Zaraz będzie nadmiar i będę oddawać. Ogrodnikowi nie dogodzisz.
Wiesz że nie posadziłam jeszcze ani jednej doniczki z zakupów. Jakoś mi siadła energia i wena.


Jola, musisz do mnie koniecznie przyjechać. Tej kokoryczy spokojnie mogę ukopać. A jeszcze wilczomlecz i kilka innych roślinek jest.
Właśnie te epimedia musze podzielić bo już za bardzo na ścieżkę wyłażą.
Ja posadziłam tylko tę trawkę od Ciebie. Jest prześliczna. I języcznika, którego dostałam w zeszłym roku i do tej pory siedział w doniczce w warzywniku.

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 12:58, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
Kasya napisał(a)

Nie wiem co to…. Kokorycz może ?
Ale ładne


Tak to kokorycz, jednak z lepszych dla mnie bo kwitnie non stop

Magleska napisał(a)
Gosia ślicznie masz udane kompozycje


Magda, dzięki.
Chociaż ja cały czas uważam, że mam ogród bałaganiarski, rustykalny :
Jak przyjeżdżam od Joli, to potem mam kompleksy
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
April 13:16, 09 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10387
Margo2 napisał(a)


Jola, musisz do mnie koniecznie przyjechać. Tej kokoryczy spokojnie mogę ukopać. A jeszcze wilczomlecz i kilka innych roślinek jest.
Właśnie te epimedia musze podzielić bo już za bardzo na ścieżkę wyłażą.
Ja posadziłam tylko tę trawkę od Ciebie. Jest prześliczna. I języcznika, którego dostałam w zeszłym roku i do tej pory siedział w doniczce w warzywniku.



Przyjadę, na pewno. Ale w maju już nie, bo mam wszystkie weekendy zajęte.
Chętnie przygarnę kokorycz. Super. W międzyczasie się zastanów co ci przywieźć, bo w sobotę byłam tak zakręcona że w końcu nic ci nie dałam, a ty się nie upomniałaś. Porobię sadzonki bo potem może być ciężko dzielić jak przyjdą upały. A coś mi dzwoni, że o czymś rozmawiałyśmy ale ja ostatnio mam kłopoty z koncentracją.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 15:19, 09 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4584
Faktycznie duże epimedia Ci porosły. Jak by u mnie takie udało się wychodować to było by super.

Kokorycz ciekawa. Jak białe spódniczki
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Margo2 21:56, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
April napisał(a)


Przyjadę, na pewno. Ale w maju już nie, bo mam wszystkie weekendy zajęte.
Chętnie przygarnę kokorycz. Super. W międzyczasie się zastanów co ci przywieźć, bo w sobotę byłam tak zakręcona że w końcu nic ci nie dałam, a ty się nie upomniałaś. Porobię sadzonki bo potem może być ciężko dzielić jak przyjdą upały. A coś mi dzwoni, że o czymś rozmawiałyśmy ale ja ostatnio mam kłopoty z koncentracją.


Jolu, mam wszystko co chciałam. Dostałam bodziszka no i te trawkę wysępiłam.
Mam nadzieje, że to co zostało przyjmie sie.
Ja swoja podzieliłam i wydaje mi się, że będzie ok.
Musze naprawdę ograniczyć rośliny. Powinnam połowę wyrzucić, żeby rabaty były bardziej uporządkowane, ale żal mi.
Ja maj tez mam już zajęty. Może 1 czerwca by się udało? 8 jak na razie też mam wolne.

Makao napisał(a)
Faktycznie duże epimedia Ci porosły. Jak by u mnie takie udało się wychodować to było by super.

Kokorycz ciekawa. Jak białe spódniczki


Aniu, na pewno porosną. Dla mnie to takie bezproblemowe rosliny.
Kokoryczą moge sie podzielić. Tylko to tez do cienia roslina.

Cieszę się bardzo, bo znowu popracowałam w ogrodzie. Niedługo, bo późno wróciłam z pracy, ale jednak.
Udało mi sie skosić trawnik. M. zreperował opryskiwacz, więc nareszcie opryskałam trawnik, ale starczyło tylko na ten przed domem. Jutro muszę dokupić na tył, czyli 2 razu tyle.
Chodzę i rozmyślam jak poprzesadzać rośliny. Moje irysy bródkowe, które uwielbiam maja za mało słońca. Muszę wykombinować im nowe miejsce, a z tym jest bardzo ciężko. Pewnie trzeba będzie cos wywalić.
Szkoda, że Ania Kwartet mieszka tak daleko, pewnie zabrałby część roślin

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 21:57, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 21:58, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 21:59, 09 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 906
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies