Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Elfik 19:22, 30 maj 2013


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krysiunia, oczy mi wyłażą z orbit. Kiedy Ty to wszystko zdążyłaś nasadzić? A rośnie u Ciebie jak na drożdżach! Ten rodo z kulistymi kwiatostanami przecudny. I powoli przekonuję się do orlików, jakoś do tej pory je omijałam...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 09:34, 31 maj 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, podziwiam orliki, które 'patrzą' w niebo. Moje odmiany mają zwieszone głowy
Decyzje co do zakupu podejmuje się czasem spontanicznie. W tym przypadku nie masz czego żałować. Ciekawa jestem cen tych rh?


Basiu były juz przecenione po 15 zł Jeden już wsadzony nastepny jutro.Troche szkody mamy na działce po burzy ,zerwało nam maty wzdłuz jednego boku ogrodzenia,na szczeście nie połamało iglaków.
Nie wyrabiam się z pracami w ogrodzie,ponieważ w domu jest ich sporo -przy budowie,ale bez emocji tylko już niech nie pada,ziemia nasiąknieta jak gabka.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:38, 31 maj 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elfik napisał(a)
Krysiunia, oczy mi wyłażą z orbit. Kiedy Ty to wszystko zdążyłaś nasadzić? A rośnie u Ciebie jak na drożdżach! Ten rodo z kulistymi kwiatostanami przecudny. I powoli przekonuję się do orlików, jakoś do tej pory je omijałam...


Elu dziękuje całe popołudnia no prawie spędzam na działce.Orliki sa cudne ,sporo sie ich u mnie wysiało i w przyszłym roku bedzie więcej kwitło.Kupiłam jak to mówi Karolina od babuszek na targu za grosiki i od Karoliny tez mam.
W ubiegłym roku kupowałam żurawki od pana na targu ot kilka po 3 zł a w tym z jednej zrobiłam wczoraj 11 rozsad sadze ,że się przyjma chyba nie za późno
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 23:29, 31 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ja też mam w planie dzielenie żurawek, ale czekam aż przekwitną. Kiedyś dzieliłam w końcu sierpnia, nawet we wrzesniu i przyjęły się. Chodzi o to, aby ukorzeniły się przed zimą.
Czasem rozsiewają się, mam już niejedną z samosiewu
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 21:16, 01 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Basiu żurawki są sliczne i łatwo się przyjmują,funkie tez




Moje kuleczki



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:21, 01 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:25, 01 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 22:36, 01 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Piękne masz irysy!
Miałam kiedyś białego, ale z niebieskim się skumał /czy to możliwe?/ i nie mam, a może zginął gdzieś w gąszczu?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 23:59, 01 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Zapomniałam zapytać, jak budowa postępuje? Fotek nie wrzucasz...
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 10:17, 02 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Piękne masz irysy!
Miałam kiedyś białego, ale z niebieskim się skumał /czy to możliwe?/ i nie mam, a może zginął gdzieś w gąszczu?


Basiu budowa tak sobie,M po operacji a fachowcy ech .... .Mieszkamy ,mamy na gotowo dwa pokoje,kuchnie,spiżarnie no i .. może w tym tygodniu sypialnia i korytarze będą skończone,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies