Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 10:21, 02 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Basiu irysy białe dostałam w ubiegłym roku od Karoliny ,reszta przesadzona z ogrodu mamy.Trochę nie w tym miejscu je posadziłam, nie miałam innego miejsca na ten czas,ale wiem od Ciebie,że w sierpniu mogę je przesadzić przygotuje do tego czasu inne miejsce Basiu mogę Ci podesłac kilka jak chcesz
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 08:44, 07 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu pooglądałam i jak inni jestem pełna podziwu bo w ciągu jednego roku strasznie dużo zrobiliście. Zdrówka dla Ciebie i M życzę bo ciagle bedzie potrzebne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 23:12, 07 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu pooglądałam i jak inni jestem pełna podziwu bo w ciągu jednego roku strasznie dużo zrobiliście. Zdrówka dla Ciebie i M życzę bo ciagle bedzie potrzebne.


Bożenko bardzo dziękuję a takie samosie pracuśki jesteśmy domu w srodku jeszcze niezupełnie wykończony,dzisiaj przyszła podłoga do salonu,kuchni i korytarzy-jednakowa,ale jesteśy u siebie i na moejscu,M kończy dom ja mu troszke pomagam ,ale generalnie działam w ogrodzie mam kłopot bo po deszczach strasznie mokro,boje sie o roslinki,jutro cały dzien będę wzuszać ziemię może szybciej woda wyparuje a pomoc przyjeżdża -siostra na jeden dzień bedzie szybciej ,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 00:09, 08 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krys napisał(a)
Basiu irysy białe dostałam w ubiegłym roku od Karoliny ,reszta przesadzona z ogrodu mamy.Trochę nie w tym miejscu je posadziłam, nie miałam innego miejsca na ten czas,ale wiem od Ciebie,że w sierpniu mogę je przesadzić przygotuje do tego czasu inne miejsce Basiu mogę Ci podesłac kilka jak chcesz

Dzięki za ofertę, ale nie miałabym ich gdzie posadzić. Swoje częściowo muszę ograniczyć, bo rozrosły się bardzo.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
popcorn 19:54, 09 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, podziwiam, Tyle pracy, budowa jeszcze nie zakończona, a Ty tak ciężko w ogrodzie pracujesz! Pięknie masz! Cieszę się że i orliki i irysy rosną, to pamiątka po mojej Babci..
Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 22:20, 09 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Moje rabatki



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:21, 09 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:24, 09 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145





a ta piekność fioletowa nieznana mi
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 22:35, 09 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krysiu, to już bardzo ładny ogród, choć jeszcze nie upłynęły cztery lata! Po zarośniętym trawami ugorze ani śladu. I rośliny takie dorodne!
Podziwiam tym bardziej, że budowa nie skończona.
Pozdrówka
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 22:56, 09 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, to już bardzo ładny ogród, choć jeszcze nie upłynęły cztery lata! Po zarośniętym trawami ugorze ani śladu. I rośliny takie dorodne!
Podziwiam tym bardziej, że budowa nie skończona.
Pozdrówka

Basiu dziękuję duzo pracy jeszcze przed nami,ale cieszy nas każdy kwiatek.Juz mogę wiele roślin rozdawać Musimy odwodnic działkę wokół domu ,dalej jest niżej Dom się kończy zgodnie z możliwościami ale teraz już łatwiej bo mieszkamy i jesteśmy na miejscu chociaż uciązliwe z powodu kurzu ,a najważniejsze ,ze do przodu pozdawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies