Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 23:00, 11 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
an_tre napisał(a)
Krysiu kolorowy twój ogród widzę,ż e kwitną ci liliowce, a moje jeszcze śpią nie widzę jeszcze pąków naparstnice też lubię zawsze goszczą w moim ogrodzie, a werbenkę z donicy wysadziłam do ogrodu i dopiero na rabacie zaczęła rosnąć, zobaczymy czy nam zakwitną

Aniu mają werbenkę pożno wysadzałam,w kwietniu miała straszne opóżnienie ,ale sądze ,że zakwitna jestem ich ciekawa Naparstnice to też kwiaty dzieciństwa,mama miała w ogrodzie .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:05, 11 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, tak patrzę na Twoje rabaty i zaczątek zaawansowany pod angielkę widzę
Jutro ma być słońce! Na pewno!

Basiu do angielki jeszcze daleko ,ale mi się tak podoba to od strony okna mniejszego z salonu,wzdłuz jest posadzony szpalerek z Danica i miedzy nimi zurawki ,oddzieliłam cisami ,ale je chyba wysadze pod domu jak bedzie skonczony i zrobię stożki ,jeszcze ędzie to przedłużone do cyprysika Nutkajskiego ,a cyprysik obsadzony zywopłotem z bukszpanów ,mam zrobione i ukorzenione sadzonki w donicach Jejku kiedy ja to zrobię
Dzisiaj kupiłam sadzonkę winogrona i juto ją wsadzam,ale to wymaga przestawienia budy Hira i przygotowania ziemi
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 23:13, 11 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No, roboty huk! Ale krok po kroczku i obraz coraz wyraźniejszy
A potem, po roku, dwóch znów od nowa - tak będzie! Ogród, to robota nieprzerobiona! Ale fajna i cieszy!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 23:33, 11 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
No, roboty huk! Ale krok po kroczku i obraz coraz wyraźniejszy
A potem, po roku, dwóch znów od nowa - tak będzie! Ogród, to robota nieprzerobiona! Ale fajna i cieszy!

Basiu ale ja mam działke 4000 m.kw a obsadzona jest dopiero malutka częśc oj moj kręgosłup mowi nie!
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 13:01, 12 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu ogromną masz działkę! to Ci jeszcze roślinek wejdzie że hoho!! Mów co chcesz ode mnie
kiedy w lipcu ma być ten kiermasz - chyba w Zduńskiej najpierw, w Karsznicach później? muszę gdzieś sobie zapisać.. Rozumiem że jesteś chętna na moje siewki szałwii?
pozdrówka!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 15:22, 12 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu ogromną masz działkę! to Ci jeszcze roślinek wejdzie że hoho!! Mów co chcesz ode mnie
kiedy w lipcu ma być ten kiermasz - chyba w Zduńskiej najpierw, w Karsznicach później? muszę gdzieś sobie zapisać.. Rozumiem że jesteś chętna na moje siewki szałwii?
pozdrówka!
Karolina dzieki nie jestem teraz w stanie obsadzic calej !!.działki,mamy inne pomysły na tę powierzchnie
Szałwie mam - chyba to ta fioletowa ? i chce ją rozmnozyc tylko nie wiem jak.Pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Madzenka 23:13, 12 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krys napisał(a)

Basiu ale ja mam działke 4000 m.kw a obsadzona jest dopiero malutka częśc oj moj kręgosłup mowi nie!

Ajaj .... Posadź las sosonwo- brzozowy lub załóż plantację bukszpanową
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Krys 23:20, 12 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Marzena2007 napisał(a)

Ajaj .... Posadź las sosonwo- brzozowy lub załóż lantację bukszpanową


Las na II i IIIa gliniastej trochę kiepso ,ale trzy rzędy sosen i świerków wzdłuż dłuzszego boku już posadziliśmy,no i zagajnik brzozowy też jest i rosna w nim stojaczki chyba trochę leszczyny posadzimy no i staw mus
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:20, 12 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
O plantacja bukszpanowa dobry pomysl Marzenko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 23:26, 12 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A widzialaś u Ani An_tre jaką szkółkę iglaczków założyła?
Masz tyle miejsca siej, rób sadzonki - potem jak znalazł
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies