Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 23:34, 12 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
A widzialaś u Ani An_tre jaką szkółkę iglaczków założyła?
Masz tyle miejsca siej, rób sadzonki - potem jak znalazł


Basiu sieje,sadzę i rozmnażam Własnie dzisiaj podzieliłam kolejne żurawki i inne takie tam wypełniacze bukszpany tez rozmnażam ,mam sporo sadzonek z ubiegłego roku w doniczkach ,mus urobić kawałek gruntu i je wsadzić ,ale ta walka z ugorem jak bedzie słonce popryskam randaphem i dopiero kopię tawułki też mi się idało rozmnożyć prze odkłady,ale nie wiem jak szławię taka sliczna fioletową rozmnożyć czy z nasion czy odciąć
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 13:21, 13 cze 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam Krysiu, poogladałam, zagospodarowujesz sie stopniowo i coraz gęściej na tych twoich rabatkach. Naparstnica ładna, pozostałeroslinki też urosły pięknie, psiulo jak widze też "pomaga" w ogrodowych pracach. Moja suka tez cały czas mi towarzyszy w moim ogródkowaniu, przynosi mi patyki do rzucania a jak sie odwróce plecami kucam to układa mi na plecach, zachęcając do zabawy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jotka 12:43, 14 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Krys napisał(a)


Basiu sieje,sadzę i rozmnażam Własnie dzisiaj podzieliłam kolejne żurawki i inne takie tam wypełniacze bukszpany tez rozmnażam ,mam sporo sadzonek z ubiegłego roku w doniczkach ,mus urobić kawałek gruntu i je wsadzić ,ale ta walka z ugorem jak bedzie słonce popryskam randaphem i dopiero kopię tawułki też mi się idało rozmnożyć prze odkłady,ale nie wiem jak szławię taka sliczna fioletową rozmnożyć czy z nasion czy odciąć


Najbardziej cieszą te własnoręcznie wyhodowane Po latach wspomina się ich zyciorys od nasionka, sadzonki, ułamanej gałązki , ...

powodzenia
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
popcorn 13:04, 14 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu zaglądam, co nowego? pozdrawiam serdecznie!: )
____________________
Mój nowy ogródek
barbara_kraj... 01:12, 16 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Jeśli Twoja szałwia jest byliną i będzie teraz kwitła, a moze już kwitnie, to pozwól jej się rozsiać. Potem mozesz podzielić
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 11:30, 16 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Wpadłam Krysiu, poogladałam, zagospodarowujesz sie stopniowo i coraz gęściej na tych twoich rabatkach. Naparstnica ładna, pozostałeroslinki też urosły pięknie, psiulo jak widze też "pomaga" w ogrodowych pracach. Moja suka tez cały czas mi towarzyszy w moim ogródkowaniu, przynosi mi patyki do rzucania a jak sie odwróce plecami kucam to układa mi na plecach, zachęcając do zabawy

Witaj Margaret szkoda ,ze nie byłam u Bogdzi i nie poznałyśmy sie.Roślinki z roku na rok coraz wieksze i wiecej ich,wszystkie mi sie podobaja i nie moge sie zdecydowac na mniej roslin.Jak skonczymy dom to beda rabaty przy domu i wtedy nastepna reorganizaca.Pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:33, 16 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu zaglądam, co nowego? pozdrawiam serdecznie!: )


Karolina u mnie wykonczenie domu trwa i nas też to już wykancza Pracy moc ,ale do przodu i to najwazniesjze,zmykam myc okno w ukonczonej sypialni ,no nie zupelnie ale pomalowane i podloga jest ,jeszcze listwy i drzwi i można mieszkac w niej Oj siostra zaraz przyjedzie to robota w ogrodzie ruszy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:36, 16 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Jeśli Twoja szałwia jest byliną i będzie teraz kwitła, a moze już kwitnie, to pozwól jej się rozsiać. Potem mozesz podzielić

Basiu sadze,ze to bylina ,nawet nie iem skad ja mam ,a mam od ubieglego roku jest cudna,to podziele ja na wiosne
Coraz bardziej podobaja mi ie byliny,takie mamine.Zaczynaja kwitnąc lilie i wiem juz ze dokupie ich wiecej no i naparstnice oj Ania ma piekne pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 12:04, 16 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu nie ścinaj tej omszonej szałwii, rozsieje się. Mam 2 własne siewki od ubiegłego roku
buziaki ps i pokazuj efekty pracy!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 22:10, 17 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
No to pokazuje




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies